INSTRUKCJE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myślę że przydałoby się zrobić taki wątek w którym zamieszczałoby się linki skąd mozna ściągnąć instrukcję, czy schematy do konkretnych CB, dlatego właśnie go stworzyłem .



W moim przypadku jest to ALAN 87 . Jeśli ktoś wie skąd można ściągnąć instrukcję to bardzo proszę o link.
  
 
bardzo chętnie posłużę pomocą gdyż korzystam z tego radia dość sporo czasu a nawet jakbym się pokusił to znajde schemat

  
 

Schemat Alana 87 (prawie to samo Alan 555, czyli wersja bazowa) jest w książce
SCHEMATY SERWISOWE TOM 2 str 287

Pozdrawiam,
  
 
Jeśli by ktoś miał instrukcję do ALANA 100 Plus to prosze o iformacje , dzięki mario.sab@op.pl
  
 
Jakby ktoś potrzebował polskiej instrukcji (angielska również) oraz homologacji na Unidena 520 XL to proszę na priv
  
 
Witam, swój problem rozwiązesz z pewnością w sklepie z radiami CB. Instrukcja jest tak prosta, że spiszesz ją w 5 mnut. Być może sprzedawca da Ci jedną z nich, bo z regóły są dwie: jedna po polsku wraz z certyfikatem- tej nie dostaniesz, ale jest też i w innym języku (najczęściej włoskim). Być może chodzi ci nie o instrukcję a schemat? - to też jest w instrukcji.
  
 
szukam schematu do unidena pro 520 xl.

chcę do swojej 510 wstawić tubę (PA) (płyty są takie same, tylko w 510 nie ma wszystkich elementów) i potrzebuję schematu.


nawet na radio.org.pl nie ma...



  
 
poszukuje instrukcji w polskim jezyku do mikrofonu maas km2020, czy ktos takowa posida lub wie gdzie szukac ?
  
 
witam. koledzy jesli ktos moze mi pomóc w znalezieniu schematu do radyjka STABO XM 3200 bo mam problem: radyjko nadaje pieknie wychodzaca jest cacy ale nie ma przychodzacej nikogo nie slysze. prosze o pomoc