Progi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam taki problem,bo nie wiem co mam zrobic-progi mam dosyc zniszczone,jest troche dziur,dalem w nie przed zima pianki budowalne,ladnie wypelnila dziurki,ale po zimie,wygloda to nieciekawie,i teraz pytanie,co zrobic zeby progi wygladaly jak nalezy,sa jakies zestawy naprawcze,bo raczej spawanie nie wchodzi w gre.
  
 
Przesadziles. Poszpachluj to, podloge wylej cementem, a okna uszczelnij kitem. Wowczas dopiero bedzie fachowy tuning.


A tak serio- prog jest oprocz podluznicy podstawowa czescia nosna nadwozia samonosnego. jak chcesz tym fiatem pojezdzic to wymien a nie pakuj jakies wynalazki.
  
 
Pianką wypełniłes ?! no miazga. Teraz trzeba wymienic progi, zreszta jak juz zjada prog to najlepiej wymienic i odrazu zakonserwować, zeby było na lata.
Tylko nie wiem czy dostaniesz progi bo ja sie ostatnio w sklepie pytałem czy sa progi do Fiata i powiedział ze nie ma i nie produkują na co ja wielkie
napisz do tej firmy czy nie maja -> Blachy FSO,126,Polonez
w ofercie nie ma ale moze cos na składzie mają.
  
 
aha jeszcze jedno czy progi i podłoga sa takie same w starym polonezie jak w f125p ?!
moze ktoś wie...
pozdro
  
 
Blachy do MR'ów robi firma Armod z Końskich. A pianka w progach doskonale zbiera wilgoć - będzie Ci to gniło "w oczach".
  
 
ryba jakis namiar ?!
  
 
Z ploneza do Dfa raczej nie pasują , ale Do 132 da sie podobno dopasować- przynajmniej zewnętrzny
  
 
(041) 372-66-35
  
 
ja niedlugo bede wymienial progi i pytalem sie w sklepach i sa za 15zl sztuka , niema problemu z tym umnie
  
 
No Krupek - z tą pianką to jest już rzeźbiarstwo

Progi w Polcarze w Poznaniu kosztują 14zł/szt.
Z resztą do Dfa jest do kupienia praktycznie wszystko z blachy