Czy te glosniki sa cos warte??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
allegro - beda graly??

Chce cos kupic bo mi jeden w drzwiach siadl ,ale wiecej jak ten zestaw kosztuje to nie chce wydac.Co za ta kase mozna z 10-tek kupic??
  
 
jush lepsze te PIONEER albo te z tych to na 10000000000% bedziesz zajeboscie zadowolony!!!! super są HERTZ
  
 
Proponowałbym zestaw odseparowany z tweeterami w słupkach mam tak i wiem co mówię
warto poczekać i dołożyc do czegoś lepszego (firmowego) i pewnie zaraz mnie ktoś skrytykuje ale jak ktoś lubi muzykę to wyczuje różnicę tamte też pewnie będą grały ale zawsze najlepiej porównać sobie przed kupnem jak grają jedne i drugie. To jeste gwarancja tego że będziemy mieli dopasowany sprzęt do swojego ucha
  
 
To wcale nie jest gwarancja, bo sprzęt przetestowany w sklepie pewnie zupełnie inaczej zagra na naszym radyjku i w naszym autku i ostatnie mogą sie okazać pierwszymi!
Ja myśle że za tą kase kolega nic lepszego nie kupi!
  
 
Ja bym sie w to nie pakował...
  
 
Cytat:
2005-08-31 13:23:23, FAROW pisze:
To wcale nie jest gwarancja, bo sprzęt przetestowany w sklepie pewnie zupełnie inaczej zagra na naszym radyjku i w naszym autku i ostatnie mogą sie okazać pierwszymi! Ja myśle że za tą kase kolega nic lepszego nie kupi!


Nie chodzi mi o scene tylko o jakość dźwięku No i oczywiście moc głośników bo jak podkręcisz trochę to te gorsze od razu dostaną zadyszki. A wiadomo że najlepiej słuchac głośników u siebie w essince ale który sklep się na to zgodzi nie mówię tu o sklepach z górnej półki które sie zajmują nagłaśnianiem furek bo one sobie za to życzą odpowiednią kaskę
  
 
Ich jakość będzie adekwatna do ceny!!

Zastanawia mnie jedno ludzie kupują radia za 500 i więcej złotych z podświetleniami, animacjami i innymi "potrzebnymi " elementami, ale głośniki do tego im tańsze tym lepsze....

Ja bym zrobił na odwrót ale to już moja sprawa...

Wolałbym podzielić proporcje kosztów 50/50 ...

Z resztą mam teraz tak bo kupiłem Alpine za 350 i za 360 głośniki

[ wiadomość edytowana przez: _kruchy_ dnia 2005-08-31 15:29:18 ]
  
 
Cytat:
2005-08-30 23:19:41, fa1th pisze:
jush lepsze te PIONEER albo te z tych to na 10000000000% bedziesz zajeboscie zadowolony!!!! super są HERTZ



Tez myslalem nad tymi HERTZ.
Radio mam bez bajeru ,ale gra i nie nazekam W polce mam 2 macaudio 25cm 3 drozne i tuba z wzmacholem w bagazniku 30 cm tez macaudio ,ale brakuje czegos z przodu - sopranu .A po za tym juz jeden glosnik mi siada z drzwi wiec tak wlasnie mysle o 2 droznych lub jak ten zestaw boschmann na zwrotnicy i z tweterami
  
 
A chyba zamowie te hertz
  
 
mi tesh jeden z przodu zaczął charczeć, założyłem nówki pioneer tsg 1345, jest ciut lepiej nish na seryjnych papierzakach ale jak podgłosze to i tak siadają, myśle że z głośnika średnicy 13cm i tak sie super dźwięku nie osiągnie (no chyba że bedą to bardzo drogie głośniki w profesjonalnej, wyciszonej i jeszcze droższej zabudowie )
  
 
A jaką masz moc tych Pioneerków - bo może to radio nie wydala... i przydałoby się głośniki pod zewnętrznego wzmaka podłączyć??
  
 
Normalnie zly jestem jak diabli - czemu mi sie ubzduralo ,ze musze miec 10cm??? Przeciez w escorcie sa 13 !!!!
Ale sie wk@#$&*( i zalozylem te 10-ki w sumie 150 zeta w plecy ,ale hertz daje fajna naklejke i tyle mam dobrego
  
 
Szkoda Seba że gość na Allegro nie podaje średnicy tweeterów, podpowiem że w drzwiach jest prefabrykowany otwór o średnicy 48 mm (o ile dobrze pamiętam). Ja mam tak zrobione: 100mm nisko-średniotonowy i obok 48mm tekstylna kopułka Philipsa na zwrotnicy dwudrożnej. Zgadza się, rozwiązanie z tweeterem w słupkach jest lepsze z punktu widzenia akustyki, ale to zrealizowane przezemnie jest tańsze i prostsze w realizacji.
A co do Twojej propozycji zestawu z Allegro, napewno będziesz zadowolony, pod warunkiem że masz coś z tyłu auta , bo wtedy i tak przeżucasz większość mocy na tył, a przód gra tylko dla równowagi. Wtedy 50 Wat RMS w zupełności Ci wystarczy.
Pozdrawiam.