Informacja o Rajdzie Olesnickim...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie wiem czy wypatrzyliście, ale w piątkowej oleśnickiej była informacja o Rajdzie Olesnickim i że ma być bodajrze 17 wrzesnia...

po terenie powiatu olesnickiego...

honorowy komandor zlotu Pan Burmistrz...

wpisowe 30 zł

kierowca + pilot + auto...
to ma być niby rodzinna imprezka

ja nie wiem jak to bedzie ale po publicznych drogach...to będzie bomba...
  
 
A my lubimy Pana burmistrza?
  
 
Cytat:
2005-09-05 12:35:35, versus pisze:
A my lubimy Pana burmistrza?



tak troche, nie bardzo
  
 
kjs miał robić Syców i to na lotnisku a my by se zrobili tuning a że burmistrz se jakiś ludzi poznajdował do robienia imprezy to niech się wa...... i to jeszcze 30zł jeszcze mało się nakradł
  
 
współorganizatro czy tylko sponsor to AUTO MIX???
Zawsze to reklama klubu...
Killer, Tippo - etatowi rajders SQAD
  
 
Cytat:
2005-09-06 07:21:49, SVERAdesign pisze:
współorganizatro czy tylko sponsor to AUTO MIX??? Zawsze to reklama klubu... Killer, Tippo - etatowi rajders SQAD



AUTO MIX ogłosił że on będzie organizował ten rajd, a miał robić to Syców a że z auto mixa nikt nie skontaktował z sycowem w sprawie współpracy to syców olał ten cały rajd

ja podejrzewam że to będzie wielki niewypał z tym rajdem jeśli chce go organizować ktoś co niema o tym pojęcia

mnie to wisi jak auto mix se chce sam robić rajd to niech se robi jak będzie pośmiewisko a nie rajd to nawet tam nie mamy się co pokazywać bo jeszcze klubowi wstydu na robi

a i to ma być w sobotę 17 Września?? to dopiero będzie super frekwencja to wtedy przyjadę żukiem jeśli szefa nie będzie w okolicy w końcu 2,2l na tył

ale start za 30 to dopiero super










  
 
No to Killer ostro pojechałeś, tak trzymać Ale w automixie to my mamy rabat 5% . To może polecimy w tym rajdzie ? Skasują nas 28.50pln
  
 
Od jakiegoś czasu mam marny humor sam nie wiem z czego nie mówiąc że po ostatnim kjs jeszcze bardziej mnie.....

Nie wiem jak to będzie ale nie zapowiada się to ciekawie, powiem tyle jak będzie przyzwoita impreza w co wątpię to może wyduszę z siebie nie chętnie 30

Ps jak bym ja to robił, to bym zrobił rajd wkoło całego rynku ciekawa trasa nie za szybka dużo zakrętów i by była zabawa

  
 
jakie wymagania oprocz auta, prawka i wpisowego? kaski? moze tez wystartuje.. przynajmniej moze silnik dobije i przed zima remont zrobie
  
 
doktorze Killer musi Pan pisac na czerwono ? okres ?
  
 


nie wiem...pójdę sie zapytać do Auto Mix-u jak oni to widzą...
  
 
Cytat:
2005-09-07 07:43:37, SVERAdesign pisze:
nie wiem...pójdę sie zapytać do Auto Mix-u jak oni to widzą...



widzą.... widzą ciemność
  
 
Cytat:
2005-09-06 21:45:03, Piter20 pisze:
jakie wymagania oprocz auta, prawka i wpisowego? kaski? moze tez wystartuje.. przynajmniej moze silnik dobije i przed zima remont zrobie



jeszcze pewnie niewiedzą gdzie będzie ten rajd a ty o wymaganiach spokojnie wszystko poklei bo się pogubią najważniejsze jest wpisowe, przynajmniej o tym wiedzą
  
 
killer pisz na czarno bedziesz ignowrowany przez wszystkich ,...

lotniska nie bedzie ?
  
 
no czesc hubii..dawno nie klikałes

Killer iognoruje Cie
  
 
Cytat:
2005-09-07 19:20:53, SVERAdesign pisze:
Killer iognoruje Cie




ok czyli i tak nic nowego
  
 
doktorze Killer prosze wrocic do normalnosci

inaczej bedziemy zmuszeni uzyc takiego ladnego garniturka z guzikami na pleckach
  
 
no nie pisalem .. mozesz mi zapodac linka do tematu ?
heheh mam troche pracy i nie mam czasu za bardzo na czytane i pisanie ;(