Info na temat toru w Słomczynie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak obiecywałem tak postąpiłem i byłem dzisiaj na terenie toru
i w biurze automobulklubu Rrzemieślnik a więc sprawa wygląda następujaco:
- tor mozna wynajac
- cena zależy w duzym stopniu od opcji ( pomiar czasu, pokój socjalny itp.)
- całościa zajmuję sie p. Agnieszka Molas i musisz Koniu zadzwonić do niej i wszystko obgadac co i jak i ona Ci poda wszystkie ceny...
022 632 81 49
Wszystko co mogłem zrobiłem a teraz wszystko zależy od Prezesa
Aha jeszcze male conieco odnosnie danych technicznych:





Dane toru

długość 1093m
długość prostej start. 210m
szerokość 12-16m
nawierzchnia betonowa 48%
nawierzchnia szutrowa 52%



  
 
nie wiem jak wy, ale ja się obejdę bez pomiaru czasu jakiegoś mega dokładnego, pokój do konferencji też mi nie jest potrzebny. wydaje mi się, że najrozsądniej będzie wynająć "goły" tor...
  
 
Mi się tez tak wydaje...mozna przecież wziąśc ze soba stoper i bedzie ok..bez pomieszczenia tez się obejdzie...
  
 
jutro zadzwonimy i sie dowiemy o koszty.. choc taniej niz w Toruniu chyba nie bedzie
  
 
ale na cenę trzeba spojrzeć szerzej, tzn wziąć też pod uwagę cenę dojazdu do jednego i drugiego miejsca... nie wiem jakiego rzędu ma być ta cena za słomczyn, ale jak już będzie znana, to trzeba będzie zrobić głosowanie, bo nieraz co tanie, to drogie
  
 
wszytko bedzie zalezec od ceny...w toruniu mozna przyjac te 3000zł...bo moze sie cos wydarzyc....i kaucja pojdzie...wiecie jak to jest z imprezami masowymi
i jeszcze jedno....robimy tylko dla siebie...czy dla wszytkich....czy dla chetnych...czy bedziemy za wstep brac kase itd...
  
 
ale to od razu biorą to 3000 całe jakby co??
no ja uważam, że jeśli mamy posmarować kasą, to dla innych też nie powinno być ulg..... tzn nie wiem jak sobie wyobrażacie wogóle ten zlot, tzn co tam się może stać niedobrego itp.. bo ja szczerze mówiąc nad tym się nei zastanawiaałem
  
 
A wiec te 3000zł to jest kaucja...na wypadek gdybysmy zostawili tor i zaplecze toru w stnie gorszym niz przed rozpoczeciem zlotu...(nie liczy sie tylko to ze np. rozjezdzimy nawierzchnie).
  
 
Nie wiem jak wy podchodzicie do organizacji zlotu na Slomczynie, ale my zarowno w roku 2000 jak i 2001, kiedy to byly zorganziowane dwa pierwsze zloty malego fiata wjazd na tor mielismy gratisowy. Z roku 2000 impreza byla jednodniowa, w 2001 - dwudniowa. Z tym, ze wszystko zalatawialismy z Szaya. on udostepnil tor wlasnie na takich zasadach o jakich myslicie, czyli zadnych pomieszczen oraz super hiper kontroli czasu. Po porstu kazdy mogl wjechac na tor i sobie do woli pojezdzic. A i przy okazji niektorzy mieli szanse przejechac sie z Chojnackim jego owczesnym cienkim. Do dyspozycji mielismy rowniez Szayowozy. Oczywiscie gratisowo (no - za wache ewentualnie, choc i tak duzo jej bylo free). Z tym, ze takie warunki wynegocjowali chlopaki z AK Rzemieslnik, ktorzy rzezbia szayowozy i upalaja je na torze.
  
 
tak ogolnie to moge napisac ze rodzi sie pomysl zorganizowania malego zlotu maluszkow (inne fiaciki mile widziane) w Plocku, ktory jest jakies 120km od Slomczyna, qmpel ma calkiem spora dzialke, na ktorej moznaby rozbic namioty itd, pare placykow na jakies zrecznioscioweczki tez bedzie no i mamy ladna prosta za miastem bez ruchu gdzie mozna cows zestawic albo pomierzyc oczywiscie wszystko w atmosferze illegalu no i jakis przejazd po miescie oczywiscie tez

nie pisze nic wiecej bo narazie nic nie wiem, ale najprawdpodobniej w wakacje odbylby sie taki zlocik no i oczytwscie f&f dostalby zaproszenie
  
 
Własnie wtedy rozmawiałem z Szaya i on dał mi ten numer telefonu...
  
 
3500zl platne za samo wynajecie toru od godz. 9:00 do 19:00 ..
moim zdaniem odpada..
  
 
To jednak słono każa sobie placic ale np. jak by przyjechało 50 aut
ale i tak drogo by wyszło
  
 
Trudno bedzie zorganizowac taka liczbe osob przy ktorej bedzie sie oplacalo, a pozatym im wiecej osob tym krocej sobie kazda osoba pojezdzi i moze sie bydolo zrobic