Moja strona www - zoltar-rally

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zaczalem ostatnio cos takiego modzic. narazie stan surowy zamkniety, ze tak powiem z czasem uzupelnie wszystkie dzialy i beda aktualizacje na biezaco. kompletny jest narazie tylko dzial filmy, mozna sciagnac wszystkie jakie powstaly (thx 4 lisu za hosting). zapraszam do owiedzin

zoltar-rally
  
 
No wyglada calkiem niezle, mam nadzieje ze szybko ja zapelnisz
No i nie moglo zabraknac tego na stronce:
  
 
Brawo, brawo. Wygląda profi. Gratulki. Sam ją składałeś?
  
 
ta sam modze to od paru tygodni. zalezalo mi na tym zeby wygladala w miare schludnie. mam nadzieje ze sie spodoba. codziennie postaram sie wrzucic cos nowego i pouzupelniac puste dzialy. thx
  
 
ciekawie i przejżyście. pouzupełniasz i będzie git
  
 
podobać sie podobać . Trzeba przyznać że naprawde niezle wyszła.
  
 
I Ja sie musze dopisać do grona pochlebców, filmy poogladam jak juz sie do akademika wprowadze bo zlcze w domu mam tragiczne .

No i banerek F&F sie znalazl. Szkoda ze z klubu zrezygnowales..

Pozdro.
  
 
Caly top jest do wywalenia bo nie wspolgra z reszta ...i w szczegolnosci ten baner wcisniety na sile....o reszcie nie mam zdania ...
  
 
mysle ze z klubem to przejsciowa sprawa dopoki sie pewne rzeczy nie powyjasniaja. a co do strony planuje jeszcze pododawac pare fajnych rzeczy. takze zapraszam do regularnego odwiedzania
  
 
stronka wygląda profesjonalnie i przejrzyście.wypasione filmiki.gratulationen
  
 
wazne ze przejrzyscie i intuicyjnie zrobiona strona. a jak sie czepiac to do braku akapitow i teksty sa na styk z ramkami, przydalyby sie jakies odstepy bo jedno na drugie włazi
  
 
w sumie moznaby to poprawic. fuckt. narazie obrabiam wszystkie fotki jakie mam zeby galerie zrobic, potem opisy, itd itd w pip roboty. ale bedzie gut
  
 
dobrze zrobiona
  
 
No no wszystko gites ogolnie to pracuj ciezko a jak bedziesz mial jakies tematy do wrzucania na mega serwer to dawaj znac to znowu obczaimy cicha dyskretna sytuacje z uploadowym tematem

Ps. Ja i tak zawsze bede twierdzil ze wyscigowy bob to jest to co pogarsza moje zdrowie fizyczne Ale nikt nie mowil ze bedzie latwo
  
 
Coś mi te logo przypomina...........
  
 
a tak w ogole to w czym ta stronka byla robiona??
  
 
Jest OK...
  
 
Cytat:
2005-09-09 19:05:26, Jesion128 pisze:
Coś mi te logo przypomina...........



coś to logo przypomina jeszcze INNE logo

ps Strona pod wzgledem graficznym bardzo słaba.
  
 
No to może powiecie które elementy co przypominają bo nie chce mi się domyślać i przeczesywać netu .
  
 
FSP