Problem z tubą :/

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Wczoraj kupiłem tube Magnata Bull Power Tube 30 wzmacniacz MacAudio MP2000 i tuba sie spaliła raptem po 20 min grania:/
czy ktoś wie co mogło byc przyczyną??
Ps radio ma osobne strowanei tubą

Pozdrawiam
  
 
jak sie spalila? nie gra wogole czy harczy? moze to nie tuba tylko siadl ci wzmacniacz?
  
 
Tuba bo sprawdzali ja w sklepie oddałem ją do serwisu.
zaczeła charczeć goć w sklepie powiedział zę się spaliła bo śmierdzi.
  
 
widocznie nie zadzialalo jakies zabezpieczenie i dostala zbyt duza prada... moze jednak wzmacniacz jest uszkodzony? nastepnym razem zmniejsz moze moc na wzmacniaczu.
  
 
ja tam nic nie ruszałem bo się na tym nie znam:/ tak jak mi ustawili w firmie tak zostało.

a które pokrętło to z mocy Level Bass EQ HPF LPF i ewentualnie na co ustawić taki przełącznik jak X - Over(Full ,LPF, HPF)

nie mam polskiej instrukcji obsługi:/



[ wiadomość edytowana przez: Roberto dnia 2005-09-11 14:35:57 ]
  
 
Cytat:
2005-09-11 14:34:29, Roberto pisze:
ja tam nic nie ruszałem bo się na tym nie znam:/ tak jak mi ustawili w firmie tak zostało. a które pokrętło to z mocy Level Bass EQ HPF LPF i ewentualnie na co ustawić taki przełącznik jak X - Over(Full ,LPF, HPF) nie mam polskiej instrukcji obsługi:/ [ wiadomość edytowana przez: Roberto dnia 2005-09-11 14:35:57 ]



level jest od glosnosci, HPF i LPF to tez sa tylko one odcinaja pewne czestotliwosci. HFP odcina niskie a LPF odcina wysokie. Wiec do suba potrzebny jest LPF. a x-over przestaw na LPF .
  
 
dzięki mam nadzije że jak dostane spowrotem tube to będzie dobrze grała bez problemu
  
 
a jeszcze jedno chiałem spytać mianowicie, jak ustawić ten Level radio ma osobne sterowanie tubą w skali od 0 do 12 na jakim poziomie musiałby być ten Level??
  
 
tak zeby ci glosnik wytrzymal i zeby dalo sie normalnie sluchac. to juz musisz sobie ustawic na swoj sluch.