Miałem stłuczkę :cry:

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Dzis wyjezdzajac z uczelni puknałem moim granatowym bolidem w fieste kolegi.Jest tam dosyc utrudniony wyjazd ze wzgledu na auta parkijace na chodniku i niestety nie wyhamowalem.W fiescie ruszyla sie na zamku klapa i troche sie wgiela a w Ładzie zbilem szklo lampy i pekla atrapa,i troszke wybrzuszylo blotnik.Nie lubie poniedziałku
  
 
To przyjmij wyrazy współczucia,chociaż z opisu wynika że uszkodzenia duże mocno nie były,ale zawsze to stłuczka.
Pzdr Grzesiek
  
 
wyrazy... itd.

a może to znak że chcesz na samarkę zaminić i ładna pomaga ci w podjęciu decyzji... ale żeby tak drastycznie
  
 
nie lam sie!
ja ostatnio przytarlem smieciarke, przybyla kolejna rysa na boku.
zastanawiam sie, czy warto malowac...Bo jak nie ja, to znow ktos we mnie dupnie i cala robota na nic, a z ubezpieczenia to se moge....waciki kupic!
 
 
Przykra sprawa jak tak się Ładną ubije
Dobrze że w sumie lekko i nic sie nikomu nie stało
Pozdrawiam
  
 
A ja nieŁADnym samochodem zatrzymałem się przy cofaniu na takiej wbetonowanej ławeczce . Ławeczka stoi nadal, zaś ja mam jej odcisk na zderzaku, to tak na pamiątkę .
Już drugi raz takie coś mi się przytrafiło; raz przygrzmociłem w betonowy mur, którego jakoś wcześniej nie zuważyłem (dość szybko się wycofywałem i było takie szybkie "jeee...bs i nie wiesz co się dzieje" :oops. Ale miałem hak i poza zadrapaniem na nim i na murze nic się nie stało .
Tak więc na zlocie - proszę nie parkować za mną, bo... w Niwce (jeśli będzie grzeczna i ją wezmę) też mam hak, który może zrobić duże spustoszenie. Z przodu proszę bardzo, ale z tyłu nie, bo nie lubię się skręcać i patrzeć do tyłłu.
  
 
I juz kolejny raz okazalo sie, ze Lada to auto z dusza!!!!

Nie wolno przy niej wspominac, ze sie chce ja sprzedac, czy zamienic na inne auto. Tak samo ne wolno na nia narzekac. Juz mialem ze 100 takich przepadkow, ze jak Ładna nie chciala mi odpalic to ja pogłaskałem po desce rozdzielczej, powiedzialem kilka ciepłych słow (Łada - rzeczownik żeński ) i zaraz odpaliła!
  
 
jak każda kobietę, trzeba ją ciągle doceniać i dopieszczać.