3 fiaty z wycieczki [foto]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!

wlasnie wrocilem po domu po 3-dniowej wycieczce. poza odwiedzaniem znajomych, nie zabraklo oczywiscie kontaktow z fiatami - no i postanowilem sie podzielic ciekawszymi ofiarami mojego "polowania".
pierwszy z nich - 126p, to cos dla fanow klasyki. nalezy do cioci mojego kolegi, ma ponad 20 lat, w 98% oryginalny (lacznie z lakierem). kazda zime zawsze stoi w garazu, stan idealny - zapala przy pierwszym pociagnieciu linki. tu na zdjeciach - wlasnie zostal wyprowadzony pierwszy raz w tym roku i zaczal kolejny sezon.
kolejny fiat zostal upolowany na gieldzie w rzeszowie. umiescilem go, bo moze ktos byc zainteresowany, a z tego co widzialem, to chyba nie znalazl kupca. (sprzedawca chcial za niego 3700zl).
na koniec rodzynek:) - argenta w sliczym stanie. auto spotkalismy w czasie nocnego "spaceru". podjechalismy rano, zrobic zdjecia w dzien, ale niestety juz jej nie bylo.
zapraszam na zdjecia: bezposrednio na strony.wp.pl/wp/mountez/06res/bottom.htm lub poprostu wheels.at/mountez
  
 
No ten maluszek bardzo ciekawy, cos ostatnio duzo malców z chromowymi zderzakami spotykamy
Co do drugiego sie nie wypowiem
Moze ja rowniez napisze ze ostatnio jak kolega kupował Taunusa to u kolesia w szopie stał Fiat 128 sport ( 1000zł jeżdżący blacha cacy - w środku troche wioską wiało ) i Fiat 131 nie na sprzedaż, ale bardzo zadbany.
Oprócz tego koleś miał moskwicza, skode rapidke i naprawde stare Taunusy, najstarszy Taunus z roku 62 z przodu i z tyłu kanapa, zegary jak w starych amerykancach, piekne chromy, lusterka na blotnikach, a drzwi chodziły jak w mercedesie. Po prostu

Mountez mam nadzieje ze jedziesz do siewierza 30.03 na zlot i umyj samochód
  
 
mnie sie czerwony podoba miazga a co do malucha to ideał tylko jakby wywalic ten bagażnik
  
 
Jak mozna klasyka takimi plastikami !!!
Lukasz znalezlismy malucha na szrocie ktory ma taka sama boczna tapicerke jak ty masz tylko bez dziur na głośniki wartosie zainteresować
  
 
Czerwony jest cool podaj mi jakies namiary na tego fiacika jak masz a to jest 124 czy 128 ?
  
 
128
ten jest o niebo ładniejszy

  
 
Cytat:
Czerwony jest cool podaj mi jakies namiary na tego fiacika jak masz a to jest 124 czy 128 ?


to jest 128. nie mam zadnego kontaktow. jak juz napisalem stal na gieldzie w rzeszowie w niedziele. jesli bardzo ci na nim zalezy - moge podac ci numery tablic, i w ten sposob go szukac mozna
  
 
No ta 128 to profanacja , można ładnie podtuningować klasyka , w stylu jego epoki , ale to co ktoś zrobił z tym ślicznym(kiedyś )128 jest straszne , na szczęście da sie mu przywrucić orginalny wygląd.
Maluszek faktycznie ładny , ale gdzie ta argenta (nic nie widzę ciemność widzę )
Z tego co widać to faktycznie musiała być śliczna
  
 
Cytat:
ale gdzie ta argenta (nic nie widzę ciemność widzę )


no przyznam sie bez bicia, ze w sumie to cud ze trafilem aparatem na argente. zdjecie zobaczylem dopiero na drugi dzien. jak ktos czytal EXIF zdjecia - to zobaczy 3:44 rano (troche sie nam zabawa przedluzyla...)
Cytat:
mam nadzieje ze jedziesz do siewierza 30.03 na zlot i umyj samochód


myc samochod - przeciez jeszcze nie nadszedl ten dzien:)! co do siewierza - nie moge jeszcze powiedziec na 100%. chce jechac ale 31 III wyjezdzam na dluzej i nie wiem czy bede mogl to pogodzic...
  
 
Cytat:
2003-03-18 08:57:39, Koniu pisze:
No ten maluszek bardzo ciekawy, cos ostatnio duzo malców z chromowymi zderzakami spotykamy
Co do drugiego sie nie wypowiem
Moze ja rowniez napisze ze ostatnio jak kolega kupował Taunusa to u kolesia w szopie stał Fiat 128 sport ( 1000zł jeżdżący blacha cacy - w środku troche wioską wiało )


no dobra gdzie mozna tego f128 kupic?
pzdr
huck
  
 
Nazwy mieściny nie pamiętam ale jest to obok Skawiny pod Krakowem.
  
 
Koniu, zapomniałeś napisać o alfie, którą wczoraj widzieliśmy!! stoi sobie stara alfa-alfasud na parkingu przy dworcu PKP, kawał rdzy bez przednich foteli i kierownicy, tylna kanapa jak w dzisiejszych sportówkach (a'la 2 połączone kubły), z naszych ustaleń wynika, że jest tam conajmniej jeden pionowy weber 32, a w najlepszym przypadku 2 44. wieczorem poszedłem gadać z cieciem, nie pozwolił mi podnieść maski, gdy spytałem o właściciela, to powiedział, że auto przejęla policja i nie mogę go zobaczyć, bo są kamery...kawał rdzy, ale silnik może być ciekawy
  
 
Tego czerwonego nigdy w Rzeszowie nie widziałem, może gdzieś z pod Rzeszowa ale jakbym spotkał gdzieś gościa to zdobęde namiary jakby chciał ktoś jeszcze kupić