Soobwofer

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sorry jeśli zle napisałem ....mam takowy produkcji taiwan lub jeszcze gorzej marka "Kondor" i spalił mi sie wbudowany wzmacniacz ...ma ktoś coś takiego- chodzi o wzmacniacz - na zbyciu głośnik jest 100 Watowy dwudrożny
  
 
z takim czyms to jest seriooo problem. zapytaj moze w jakis firmach co zamawiaja tego rodzaju sprzety
  
 
Mało danych na temat głośnika, ale looknij sobie na to >LINK<
Pewnie droższy niż cały soob?
  
 
Cytat:
2005-09-21 22:08:54, R_O_Y pisze:
Mało danych na temat głośnika, ale looknij sobie na to >LINK< Pewnie droższy niż cały soob?



ten wzmacniacz jest chyba na 220V.... :


[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2005-09-21 22:18:27 ]
  
 
Racja zagalopowałem się i nie looknąłem. Sorry!!!
Wszystko przez to że nie mogłem sobie przypomnieć gdzie to widziałem i jak już sobie przypomniałem to poszło jak z automatu. Jeszcze raz przepraszam.
  
 
Ale z Elektrolandem dałbym sobie i tak spokój, kupiłem sobie od nich wzmacniacz do auta poprzez allegro, no i zaczęło sie miałem go mieć w ciągu 24h, po 72h zadzwoniłem czy już wysłali (zamówiłem sobie kuriera DHL), niestety nie maja na magazynie, zadzwoń pod koniec tygodnia, ok pomyślałem. Po następnej rozmowie nieprzyjemnej zresztą jak dla mnie poinformowali mnie że wzmacniacze były ale sprzedali wszystkie i dla mnie mnie nie ma juz. Wk*****em sie i pytam kiedy mi wyśla powiedzieli ze po niedzieli, no i tak mineło 14 dni od zamówienia, dzwonie jeszcze raz zacząłem robić burdel przez telefon: "wyslemy dzisiaj" usłyszałem. I tak minął kolejny, treci już tydzień. Na początku 4 tygodnia dzwonie do nich i mówie że nie chce już tego wzmacniacza od nich i niech sobie go w d***e wsadzą. Kupiłem Nowy na innej aukcji u innej pani, 20 zł taniej zamówiłem o 19:30 i nastepnego dnia o godzinie 11:00 był u mnie w domu. Zainstalowałem wszystko ładnie grało. Po 2 dniach od teg przyjechał DHL z Elektrolandu odmówiłem przyjęcia przesyłki i dostałem negatywa za to że musiałem czekać prawie miesiąc na wzmacniacz i traktowano mnie jak śmiecia. Tak że niepolecam wam tej firmy.

Ale się rozklikałem

[ wiadomość edytowana przez: buwi dnia 2005-09-22 08:20:40 ]
  
 
Buwi to ja mam zawsze taki problem z allegro. Niby wszysko ok i sprzęt dochodzi ale po 3 tygodniach najczęściej, chociaż kaskę przelewam zaraz w dniu kiedy wygrywam aukcje i sprzedający zapewnia mie że jutro wysyła......... Nie wiem już czy to może poczta tak wiezie np: ramkę do radia , którą sprzedający nadał 150 km odemnie przez 3 tygodnie
  
 
Dzięki buwi za cenną uwagę na temat tej firmy. Choć mają sporo ciekawych rzeczy to chyba nie będę z nimi kooperował. Wydaje mi się że to dość duża firma nastawiona na zysk, a nie na uprzejmą obsługę klienta. Wysłałem e-mailem pytanie, a w odpowiedzi dostałem lakonicznie: "w tej sprawie proszę się kontaktować pod nr tel............."
Tak więc to by było na tyle jeśli chodzi o współpracę z tą firmą.
P.S.
Jeśli już tak sobie o takich sprawach piszemy to nie polecam również współpracy z gościem o pseudo dspeaker - handluje głównie towarem związanym z firmą Tonsil. Opryskliwy, nieodpowiedzialny arogant.
  
 
Troszkę zbaczamy z tematu ale TEZ miałem problemy z firmą ELEKTROLAND niedość że czekałem dwa tygodnie to prztsłali mi nie to co zamawiałem
JUŻ nie robie z NImi interesów i nie polecam