Galeria - Paseo - sugarfree

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej!

Tak obecnie wyglada moje auto.






  
 
Super i te ciemne szybki fajnie pasują szkoda tylko ze to nie 2.0
  
 
Noooooooooooo wreście!! W końcu się kolega pochwalił auto naprawdę śliczne o pięknej sylwetce - jak dla mnie miodzio I kolorek bardzo ładny
  
 
Dziekuje
Faktycznie 1.5 to troche malo, ale....
No wlasnie, mam zamiar wziasc udzial w wyscigu na 1/4 mili (24.09-Skierniewickie 400m), wiec ostatnio sprawdzalem czas. Co prawda pomiar czasu za pomoca stopera wprowadza duze przeklamania , ale najnizszy to 16.97s. Zobaczymy jak bedzie na wyscigu, trzymajcie kciuki
  
 
Poza tymi dokładkami to bardzo mi sie podoba
A juz z tymi felgami to naprawde superowo wygląda!! Jak w rajdowych samochodach... świetnie.

Będę trzymać kciuki na reprezentanta naszego forum
  
 
Mi sie bardzo podoba, super kolor, fajne felgi i ciemne szybki. Jedyne czego brakuje to gleba , lepiej by wygladal blizej ziemi , nie bylo by takiej dziury miedzy kolem a reszta nadwozia.
Jest Git Pozdro
  
 
Autko bardzo fajne , kolorek równiez tylko faktycznie 2.0 powinno byc jednak w takim aucie pod maską
  
 
Fiu fiu! Baaardzo ładna Toycia

Że tak powiem ELIGANCKA
  
 
Ładna ładna ale podzielę tu zdanie Miśka i te dokładki jakoś mi nie leżą.

Reszta super nawet nie wiedziałem że to ma 1.5 zdawało mi się że 2.0 ale cóż.

Powodzenia!!!

Pozdro.
  
 
tomek miaół identyczną, przemalował na ferrari red i pare jeszcze zmia i naprawde fajnie wygladała, zachwycam się do dziś precyzją działania skrzyni biegów
gratulacje bryczki
  
 
supcio fele..zawsze chcialem takie biale oziki
czy ten silnik jest 106Km?
  
 
Cytat:
2005-09-21 10:36:34, Yaryś pisze:
supcio fele..zawsze chcialem takie biale oziki czy ten silnik jest 106Km?



Czesc Yaryś,
Niestety (a moze stety, przy wadze ok.960kg) 90KM/130Nm.
  
 
strasznie lekkie auto ma niezle czasy pewnie
  
 
Cytat:
2005-09-21 13:34:25, Yaryś pisze:
strasznie lekkie auto ma niezle czasy pewnie



Na forum Corolli dowiedzialem sie, ze jakis chlopak z Austrii zrobil 16.64. Ja jak na razie 16.97.
Mozna jednak i 13.8, przy malych modyfikacjach silnika, tak jak TU
  
 
Witajcie,
mam nadzieje,ze mnie pamietacie.Na forum motonews wchodze prawie codziennie choc ostatnio tylko czytam.
Zapraszam Was na strone o Paseo (to strona Paseo Team Poland): http://www.paseoteam.pl oraz nasze forum dostepne na stronie jak rowniez tu: http://www.forum.paseoteam.pl.
Zapraszam do rejestracji, w koncu to ta sama marka: Toyota

Pozdrawiam Was serdecznie, bedzie nam milo jak nas odwiedzicie
K

[ wiadomość edytowana przez: sugarfree dnia 2006-06-04 23:08:25 ]
  
 
Jasne, ze pamietamy . Teraz widze masz wlasny biznes , gratulacje
  
 
zarejestruję sie jak obuiecasz że będziesz też na naszym forum klubowym
  
 
Cytat:
2006-06-05 07:03:27, madzia_83 pisze:
zarejestruję sie jak obuiecasz że będziesz też na naszym forum klubowym


Madziu,
bywam tu prawie codziennie (ale prawie nic nie pisze) Nadal uwazam to forum za swietne wsparcie techniczne.
Zapraszam Was do rejestracji, tam tez pewnie pojawi sie wiele pytan i Waszych cennych odpowiedzi.
W koncu to ta sama marka auta

Pozdrawiam
K
  
 
No dooooooooobra to muszę tam do Was zaglądnąć aha widziałam fotki z waszego zlotu Paseo na Motokąciku w Skośnookich maszyny macie super i fotki super zrobione, fajne ustawienia