[s] szukam radio z CD

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie, dobrej marki (Pionier, kenwood, jvc...) oczywiście sprawne i dobrym stanie, w granicach 200-250pln. Może ktoś się chce szybko wyzbyć, a mnie na razie nie stać na nic lepszego.
  
 
Osobiście polecam rozwiązanie: radiomagnetofon + zmieniarka. Z relacji użytkowników posiadaczy radioCD wiem że często są kłopoty z przerywaniem odczytu (na ukochanych polskich drogach). Sam mam radio Panasonic CQ-FX 44 + cdc CX-DP 880. Sprawdza się idealnie, koszt to 250 + 400 czyli w cenie średniego radiaCD.
  
 
Ale R_O_Y . . . kolega surec szuka radia z Cd do 250zl, a ty chcesz mu zaproponowac komplecik za 650zl to tylko kilka cyferek roznicy no ale zawsze A co do przerywania . . jak sie kupi dobry model, markowy to nie ma mowy o przerywaniu /takie jest moje zdanie/


[ wiadomość edytowana przez: taxi dnia 2005-09-23 15:57:08 ]
  
 
Wiesz taxi, nie proponuje wydawać całego 650 jednorazowo. Dobre systemy buduje się sukcesywnie, no chyba że ktoś ma górę szmalu i zero zobowiązań.
1. Radio (może być na kasetę, ale wyjście na wzmacniacz + obsługa zmieniarki)
2. Głośniki (lepszej klasy bo te fabryczne są dobre na troszkę, może na tył i na przód)
3. Zmieniarka (jeśli koniecznie ma być CD)
4. Wzmacniacz (bo po pewnym czasie to co oferuje radio przestanie nam wystarczać)
5. Subwoofer (jak ktoś lubi mocne uderzenie)
Przy racjonalnej gospodarce można taki komplecik w niedługim czasie zebrać. Głównie chodzi o to żeby nie kupować czegoś co za miesiąc przestanie nas zadowalać, a nie oferuje możliwości rozbudowy systemu o kolejne elementy. Do w/w zestawu można jeszcze sobie dorzucić super kable jak ktoś ma słuch absolutny, kondensator przynajmniej 1Faradowy itd. itp.
Nie odrazu Warszawę zbudowano - tak to się chyba mówi?
A tak swoją drogą to niech kolega taxi wrzuci jakiś dobry "markowy" model radiaCD za 250 PLN chętnie olookam, może swój.
Pozdrawiam.
  
 
No moment moment . . . sam zlozyles zstawik radio + zmieniarka za 650zl, wiec powiedzialem ze :
1. kolega szukal radia do 250zl, wiec Ty podales zestaw nie w cene
2. za 650zl mozna kupic radio na Cd, ktroe nie bedzie przerywalo, zmieniarka nei jest idealnym rozwiazaniem
A co do radia to za 250zl to uwierz mi ze mozna, bo sam takie wczesniej kupilem dokladnie za 250zl /Blaupunkt/, ktore pozniej odsprzedalem koledze Przemo1 i z tego co wiem to jest z niego nadal zadowolony. Skoro kolega ma 250zl to kupi radio,a zmieniarke kiedy ? Jka szuka teraz do 250 to chyba nei tak szybko znajdzie kase na zmieniarke za 400zl nieprawdaz ?
  
 
przepraszam...ale czy ktos z Was slucha jeszcze kaset?...

swego czasu mialem pozyczone radio cd/mp3 firmy Medion...cena ok 200-250 zl...niby gralo ale rzeczywiscie na srogich wybojach przeskakiwala plyta a niektore mp3jki (320kbps) jakos tak trzeszczaly...Ale gdy uzbieralem troszke funduszy to kupilem sobie kenwooda ktory chyba ani razu nie mial problemu z odtwarzaniem mp3jek na naszych polskich poligonach asfaltowych
to takie info jesli chodzi o 'przeskakiwanie' plyt gdy sie jezdzi po dziurach...

moja rada to albo poczekac i kupic dobre radio albo jesli ma byc na teraz i za te pieniazki to szukac dobrego ale uzywanego...oczywiscie na cd bo ja np nie wyobrazam sobie radia na kasety...nie w 21wieku

btw...Co ma znaczyc ta literka [s] w temacie?
  
 
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63936514#photo

Sam(jeszcze)mam radio mediona i musze powiedzieć że gra całkiem całkiem.
Nowe,MP3 i nic mi nie przerywa więc moge je polecić.

A tak apropo to po co te zbędne wypowiedzi???
Koleś szuka do 250 to do 250 czy to aż tak trudno to zrozumieć??
  
 
Cytat:
2005-09-25 18:59:47, zniesmaczony pisze:
przepraszam...ale czy ktos z Was slucha jeszcze kaset?... uzywanego...oczywiscie na cd bo ja np nie wyobrazam sobie radia na kasety...nie w 21wieku btw...Co ma znaczyc ta literka [s] w temacie?


Dodam, że sprzedałem ostatnio używany magnetofon szpulowy stacjonarny za 950pln...mało który CD osiągnie taką cenę...ale rzeczywiście kompakty są dobre i przede wszystkim wygodne, w aucie szczególnie
A radio kupiłem Pionierka 3100 za 230pln. Dzięki za dyskusję.
  
 
wskoczna allegro ja tam kupiłem sony cdx ca600x za 250zł i gra dobrze i przeskakuje tylko jak jest bardzo duza dziura a mam twrade zawiecho jak cholera. Pionka tez tam kupisz za około 270-280zł.
  
 
Cytat:
2005-09-29 08:32:53, dr_boom1 pisze:
wskoczna allegro ja tam kupiłem sony cdx ca600x za 250zł i gra dobrze i przeskakuje tylko jak jest bardzo duza dziura a mam twrade zawiecho jak cholera. Pionka tez tam kupisz za około 270-280zł.


Jak Ci skacze na dziurach-musisz zamontować radio przez np gumę, czy piankę-w 95% pomaga, nawet przy badziewnych CD.
  
 
Z Allegro to uwazajcie!

Kolega kupil wypasionego Pionka za ponad 600 zl. Po blisko 2 latach wparowala do niego policja, sprawdzila numery seryjne radia i okazalo sie ze kupil je od pasera. Radio skasowali, oddali wlascicielowi, a koles byl z kasa w plecy. Brakowalo mu ok. miesiaca do przedawnienia sprawy...