2107 Bartka z Łodzi...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Patrzcie go jaki cffaniak - tutaj na forum nic głośno nie pisze ale profil to sobie uaktualnił po cichu

silnik/moc/kolor: 2.0/120/biały

  
 
Nie chwale się bo póki co silnik wraz ze skrzynią biegów leży na warsztacie. Myślałem, że mechanik zrobi przekładke w jeden góra dwa dni a tu dupa jest potzrebny tydzień, a ja mam taką robote, że musze mieć auto. Silnik będzie wkładany pod koniec marca - zaczniemyw piątek wieczorem i skończymy może we wtorek. Narazie mam zmodyfikowane zawiesenie tzn. nowe wachacze tuleje gumowo metalowe zespawane z wachaczami, nowe hamulce i wzmocniona karoseria (brakuje jeszcze rozpórki), na przodzie amorki gazowe i nowe sprężynki. Z tyłu wymienione wszytkie gumu trzymające tylny most. Silnik mam 2.0 na gaźniku z pełnym oprzyżądowaniem i ze skrzynią biegów oraz wałem. Nie mam tylnego mostu dlateo na razie zmontujemy to z mostem Ładowskim (może wytrzyma) no a reszta to takie pierdoły(grill, halogeny, liczniki od Poloneza) i pare innych bajerów, a przy okazji wymiany silnika sprezentuje sobie nowy pas tylny i błotniki. Mam nadzieje, że na zlocie będzie na co popatrzećo ile most się nie rozleci. Co do silnika to ma przejechane 75 tys. km i jest w bardzoe dobrym stanie (z niemiec) powiem szczerze, że już się nie mogę doczekać co to będzie.

[ wiadomość edytowana przez: Bartek-Lodz dnia 2003-03-20 12:42:00 ]
  
 
Ja też bym się nie mógł doczekać - będzie potwór
  
 
No maszyna Bartka będzie chodziła trzeba przyznać. A od jakiego samochodu to silnik bo miałeś montować od Argenty a zamontowałeś na gażniku. Argenty były na wtrysku i były mocniejsze, a gażnikowe miały 112kM.
Taka 2,0 Łada to nielada atrakcja na Zlocie.
  
 
No będzie konkurent dla węgierskiej H-grupy chociaż tamta to pewnie tak 160-180 KM
  
 
Odwiedzi nas taka Łada???
  
 
Nawet kilka
  
 
Ano

dokładniej to ta:





  
 
i jeszcze jedno foto:

  
 
Ale to ma być rozwiercony do 2,0 czy też wstawiony nowy? Jeżeli nowy, to czy będzie to wankiel? Bo ja w danych technicznych nic nie mam o ładach z wanklem. Chyba fabryka (dziady jedne) trzymie to w tajemnicy, w sieci danych nie znalazłem i przez to nie mogę uzupełnić danych technicznych. Pozdrówka.
Ps. aha: Konri, jak tam u Ciebie z czasem, kiedy odpowiesz mi na te pytania, które postawiłem w punktach i mailem Ci przysłałem 1,5 tygodnia temu? Będę czekał, bo ze względu na brak odpowiedzi nie mogę na razie dalej tworzyć stronki o modelach.
  
 
Miły Bartek wsadza silnik 2.0 ale z fiata
Co do stronki to najlepiej będzie jak zrobisz wszystko (tzn opisy i tabele bo jak widzisz zdjęcia i tak od nowa wstawiam więc nimi się nie przejmuj ) wedle własnego uznania a potem się będziemy zastanawiać jak już będzie skończone
  
 
Dobra, czyli będę dalej robił wg tego, co już jest a potem wszystko poprawimy, żeby pasiło do klubowej.
Aha, tera z klubowej wywal ten link o modelach, bo jak to jest w przygotowaniu i poza tym jest tam bałagan jeszcze więc na razie lepiej chyba tego nie trzymać tylko wywalić - tak sądzę.
Pozdrówka.
  
 
niech zostanie -przynajmniej będzie większa mobilizacja żeby sie za to wziąść
  
 
Widzę, ze chcesz mnie zagonić do roboty. Fakt, że ostatnio trochę spuściłem z tonu - nauka i inne takie . Ale wznawiam robotę. Przypominam, że wszystkie moje prace nad prospektem możecie kontrolować na stronie www.members.lycos.co.uk/miloszk. Aha - jak będzie to gotowe, to przydałoby się, żeby to wtedy wrzucić na ten sam serwer co cała strona czyli, żeby początek był jak klubowa z tym że tylko osobny slash na modele. Bo to trochę gupio, że modele są na osobnym serwerze. Pozdrówka.
  
 
wiadomo - zresztą już teraz ta część którą ja trochę przerobiłem jest już na tym właściwym serwerze
  
 
Bartek, a ile chcesz za stary silnik???
moze dalbym sie na niego nabrac)))
hehhe, a powaznie, to on faktycznie byl w takim dobrym stanie???
no i podaj wreszcie te cene

a nie wie ktos, jak wygladaja formalnosci przy wymianie silnika?
 
 
Jak tylko zrobie przekładke to dam Ci Adaś znać. Co do ceny silnika mojego 1.3 to trudno mi powiedzieć (narazie). Co sinika 2.0 to jest to silnik od Fiata 132 na gazniku fabryczne 112 KM. Te z wtryskiem są bardziej kłopotliwe. Napisałe 120 nobo wiadomo, będzie strumiennica i wydech odpowiednio przygotowany, oraz dolot zimnego. Co do wydechu to najprwdopodobniej będzie od Octavi.
  
 
czyli Bartek wymiana silnika oznacza, że rozmyśliłeś się i nie zmieniasz samochodu?
  
 
A tak, nrazie nie zmieniam, a jak będe już zmieniać to na Mercedesa 126 ale to dopiero w późniejszym czasie, oczywiście mojej Łady się niepozbęde.
  
 
A ja na Subaru Impreza STI.......też w póżniejszym czasie.He HE HE