Prosze o opinie dotyczące 2108 którą chce kupić

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie wszytskich klubowiczów i chciałbym prosic o opinie o samarce którą chce kupić. Oglądałem samochód i jeździłem jest bardzo zadbany wszytsko jest ok. hamulce , silnik ,progi stan super jedyne co trzeba zrobić to uszczelka tylnej klapy. cena ok 4000 tys.
Prosze o opinie czy warto tyle zapłacić za samare w bdb stanie ponieważ 7 kwietnia chce ją kupić.



Z góry dziękuje i pozdrawiam all.

oto link do ogłoszenia
  
 
to zależy jeszcze z jakiego rocznika
  
 
acha widzę że 90..
to chyba troszkę przydużo moim zdaniem - za tyle pieniędzy to tak 2-3 latka młodsza jak na mój gust (już z nowszym przodem). No ale ta ma w sumie do tego jeszcze gaz i jeśli jest w idealnym stanie to może warto się zastanowić
  
 
Z tego co pamiętam ktoś już te ogłoszenie tu podawał komuś(chyba Paweł).Myślę że chyba warto sie troche potargowaćzawsze wystawia sie cenę wyższą,żeby było z czego spuszczać
Cena na allegro 4450 odstrasza bardzo,bo widzę w cenniku że taki rocznik i taki silnik to są wyceniane na 2700 zł.Mimo tego że ma gaz,jest zadbana itp to jest cena za wysoka.Ja osobiscie nie lubię takich opisów auta przez własciciela,bo moze to byc podejrzane(nie mówie że akurat w tym przypadku jest,ale ja bym podchodził ostroznie).Najlepiej się wybrać z fachowcem na oględziny,może sprawdzić czy nie bita,skoro malowane tylko kilka elementów
Kurde,widzę że troche pesymistycznie na to patrzę,ale ja wolę być nastawiony na gorsze,a jesli jest lepsze niz przypuszczam to sie wtedy cieszę Auto ma sie podobać przede wszystkim Tobie.Widziałeś,jeździłes,jeśli wszystko OK to troche sie potargować,powołać się na cenniki z gazet i z ogłoszeń(pokaż włascicielowi że takie roczniki to chodzą po 3 a nie po 4 tys i że kasy włożonej w remont auta nigdy sie nie odzyska przy sprzedaży i za stan pojazdu zbyt dużo sie nie dolicza(najwyżej odejmuje)tak samo jak za dodatkowe wyposażenie auta kupionego w salonie kasy nie odzyskasz,stanowi ono tylko większą konkurencje dla innych aut ale o gorszym wyposażeniu,koles ma poprostu większą szansę na sprzedaż.Spytaj czy ma dokumenty na wymianę paska rozrządu,oleju płynów itp,na słowo ja bym nie wierzył,bo bym sie bał jeździć i odrazu bym sam wszystko wymienił.
pzdr Grzesiek
p.s.Mimo wszystko życzę udanego zakupu
  
 
w kwestii formalnej , to ja dawałem już ten link w wątku "Allegro".

Katano, poza tym co już napisał Gresiek, pamietaj że koleś wyjeżdża i potrzebuje się pozbyć tego auta, co daje spore pole manewru przy targowaniu.
  
 
Sorki Góral,nie pamiętałem dokładnie kto to pokazywał,w sumie mogłem zajrzeć do tematu o allegro,ale wiadomo,lenistwo
Pzdr Grzesiek
  
 
Czesc KAtano81!
Nie wiem jak to jest ale wydaje mi się "tak na oko", że ta samarka jest w dobrym stanie.Czuje , że to dobre autkoOczywiscie sprawdź wszystko dokładnie, ale chyba warto ja wziąć. Z tym ,że ja bym sie starał utargować jakies 500PLN.
Jeśli coś jest nie tak z uszczelką tylnej klapy to przede wszystkim sprawdź czy cała klapa nie zaczyna rdzewieć.

Pozdr
paweł
 
 
wyglada naprtawde fajnie...pytanie, czy nie byla robiona...
tak za 3000 to sam bym bral...
 
 
autko jest ok. potarguj się!
  
 
Kupowałem swoją 21093 w czerwcu 2002 za 3000
Gaz, silnik 1500 rocznik 92 bez "noska"
W dniu dzisiejszym uważam że "delikatnie" przepłaciłem
Musiałem łatać podłogę i zrobić kilka innych rzeczy(następne przede mną)
Zwróć uwagę szczególnie na blacharkę resztę można tanio doprowadzić do porządku



pzdr
CHIO