Gleba w DFie :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W jaki sposób można DF-a posadzić na glebę??????
  
 
zdiac kola.
  
 
a jakie kola maja byc? 13"? to obetnij 2-3 zwojow sprezyn z przody, a z tylu daj resor kowalowi coby wyklepal... mi wlasnie w mr'rze zlamal sie lewy tylny resor i mam lowridera...
  
 
Jakies szerokie trzynastki na niskoprofilówkach
  
 
no to uwazaj z tylu na obcieranie nadkoli...
  
 
Słyszałem gdzieś że nie można przesadzić z obniżeniem bo łożyska w tylnym moście się sypią i coś siada w skrzyni biegów
Więc ile mozna max obnizyć
  
 
11mm...
  
 
weź przestań
ja chce minimum 8 cm
  
 
to zrob 8. a potem sie bedziesz martwil. kazdy ci powie co innego. sam musisz do tego dojsc..
  
 
Wsumie to co mnie to obchodzi co wy myślicie o tym ile mozna dfa obniżyc a tak na poważnie to znam typa który ma dfa na glebie chyba z 8 cm nad ziemią i jeździ na 13 calowych felgach (momo bardzo szerokie chyba z tyłu ma 7 cali)i nawet prosperuje (ale na lawetę to on nie wiedzie za ch**a)


[ wiadomość edytowana przez: sepo dnia 2005-10-03 15:12:28 ]
  
 
na krakowskie progi zwalniajace nie wspominajac juz o kraweznikach - TEŻ
  
 
Odnoszę wrażenie , że w takiej sytuacji gościu poruszający się tym DF-em , co chwilę odpala fajerwerki , ciekawi mnie to , czy można uznać takie efekty za formę tuningu zewnętrznego , ale w sumie po jakimś czasie podwozie się dotrze i będzie OK
  
 
dla rdzy nawet bardzo dobrze...
  
 
Po jakimś czasie można by przejrzeć się w podwoziu jak w lustrze
  
 
Cyprys zapytam znajomego ze szrotu , może będzie miał taki fotelik , ale myślę , że będzie problem z zakupem fotela w dobrym stanie .
  
 
hm poki co mam nadzieje ze dojdzie do skutku zakup w warszawie, koledzy maja ogladnac i kupic w moim imieniu za 30zl. podobno w dobrym stanie... ale jak cos to dam znac thanx
  
 
30 zeta można by powiedzieć , że jak za darmo
  
 
dokladnie - a podobno dobry stan, ba nawet bardzo dobry - koledzy sprawdza i zakupia jak warto
  
 
dobrze mieć kolegów
  
 
oj dobrze