Mały problem z częściami

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam mały problem z częściami do mojego leopolda a w zasadzie z tanimi częściami. Jak widzieliscie na spocie mazowieckim, moj leopold zostal troszke pokiereszowany, frajer mi wjechal w tyl a ja wjechalem jeszcze w kogos. Obecnie poszukuje nie koniecznie nowych (ze względu na ceny) ale nie zniszczonych:
- przedni nose
- przedni zderzak
- tylni nosek
- tylni zderzak
Za wszelkiego rodzaju pomoc w znalezieniu części wielkie dzięki

P.S.
Niestety frajer uciekl po czym go zlapano pijanego, co sie okazalo jego ubezpieczalnia nie pokrywa kosztow w takich sytuacjach.

Podobno każdy samochód powstaje najpierw z gliny ... Leopolda to chyba ominęło...

[ wiadomość edytowana przez: dowciapny dnia 2003-03-21 23:00:46 ]
  
 
Sorki, ze troszke nie na temat, ale czy ubezpieczalnia nie pokrywa kosztow naprawy jesli sprawca wypadku jest pijany??? Przeciez to jakies kuriozum! A co z OC? Moze gosc nie mial zaplacone OC, ale to i tak pozostaje Fundusz Gwarancyjny. Nic juz z tego nie wiem.
  
 
Z tego co wiem ubezpieczalnia nie pokrywa kosztow jesli sprawca jest pijany. W takim wypadku pozostaje dochodzenie cywilne od sprawcy, co jest dosc klopotliwe. No ale nie mialem jescze takich doswiadczen i obym nie mial .
  
 
no to sprawe do sadu - jesli psy stwierdzily, ze byl pijany, to beknie, ze siema!

Co do czesci, to proponuje Zeran w niedziele rano
  
 
Mam do sprzedania przedni zderzak za (70 zł). Wiem iż to nie giełda i proszę pana DYKTATORA (on wie o kogo chodzi) o WYBACZENIE.
  
 
Schil - spoko, nie będziesz z jednym zderzakiem leciał na giełdę

a tak prawdę powiedziawszy to jestem w że są takie przypadki że nie są wypłacane odszkodowania - to po jaką cholerę my płacimy OC
  
 
Dowciapny, pisałem przeciez ze mam sporo blach do sprzedania z Borewicza (Ty jezdzisz Borewiczem prawda?). Fura idzie na złom ale to oco pytasz jest w niezłym stanie. Wal na priva, dam Ci za grosze bo i tak nie mam co zrobić z tym.

SPAjK
Zespół mały ale zgrany, trąbka, pompka i organy
125p i jego Cylindry...

[ wiadomość edytowana przez: SPAjK dnia 2003-03-22 18:34:38 ]
  
 
killer bylem na Zeraniu i albo chca horendalne sumy albo nie maja akurat czesci ktore sa mi ptrzebne
spajk zaraz do Ciebie odpisze i dzienx
  
 
ewentualnie jeszcze Strazacka - mamy tam znizki klubowe
  
 
Na Strażackiej zrobili totalne sprzątanie.
Byłem tam w piątek.
Wszystkie nadwozia pojechały do huty. Pozostały tylko podzespoły, więc na blachy trzeba będzie trochę poczekać.


  
 
Ale lipa!! Kto im pozwolil??
  
 
hmmm no to nadal problem jest nierozwiazany
pozdro for @ll
  
 
Dowciapny: byłem dziś na Żeraniu i wszystkie te części były. przed 7.00 to można było przebierać jak w ulęgałkach