Co wybrac?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam do wyboru dwa radia Link 1 lub Link 2 Co wybrac ktore lepsze Pomozcie
  
 
sony to było kiedyś...teraz to szajs no sory ale tak jest...wole jvc ale wybór i tak należy do ciebie... sony sie gorzej prezentuje chociaż ma te same bajery co jvc...za to jvc droźsze...TWÓJ WYBÓR...
  
 
A moze to Link 3 ??
  
 
Tego Pionka sam od niedawna używam i jestem z niego bardzo zadowolony. Troszke km już z nim w aucie zrobiłem i jeszcze ani razu nie przeskoczył. Mogę go polecić z czystym sumieniem. Tak czy inaczej z tych trzech modeli, które podałeś brałbym Pioneer'a albo JVC.
  
 
Jak bym miał taki wybór to 100% JVC, potem pionek i sony na końcu.
  
 
No i jeszcze takie cos znalazlem Link 4
  
 
No i powolutku cena idzie w górę

Każdy ma swoich faworytów i odpowiedzi na takie pytania to z reguły "walka" zwolenników danego producenta

Według mnie zależy na co się nastawiasz Żadne z tych radyjek nie zagra Ci tak nauralnie jak Alpine, JVC z kolei zagra "spokojnie", dośc słabo "środkiem" no i 3 lata gwarancji, Pionek gra dynamicznie, mocno potrafi podbić niskie tony i faktycznie bardzo dzielnie znosi wstrząsy.
Sony jak dla mnie nie ma atutów w tym gronie
  
 
Mialem to JVC dopoki nie poszlo sobie kiedys w nocy w blizej nieokreslonym kierunku . . . bylo spoko, czysty dzwiek, zadnych przeskokow itp. Ja jestem ZA JVC Moge ci je spokojnie polecic
  
 
1. Alpine
2. JVC
3. Pioneer

Moim zdaniem taka kolejność wchodzi w grę.

Sony... na ławce rezerwowych.
  
 
no to zmieniła sie oferta wiec ja bym brał alpine albo pionka....ale ja bym troszke poczekał i dołożył 100/150 zł i kupił baaardzo fajnego pionka taki jak mi sie podoba leci juz po 700 zł z gwarancja i wiem ze ten pion jest pewny... a niewiem jak to z alpine może i lepsze ale wole pionka
  
 
nigdy nie narzekałem na sprzęt J V C


polecam!

[ wiadomość edytowana przez: matre22 dnia 2005-10-07 13:18:01 ]
  
 
A ja używam Blaupunkta poniewaz ma wbudowana baterie podtrzymujaca pamiec (fabrycznie). Dzieki temu moge sobie radyjko do domu zabierac bez koniecznosci ciaglego programowania stacji radiowych i ustawien dzwieku.
  
 
Wybor pad na to cos Link 5 Jak uwazacie dobre bedzie?
  
 
no będzie... tylko mi sie w nich niepodobają te przyciski po prawej stronie heh w ciut nowszej wersji i droźszej są juz okragłe dwa kółeczka:d
  
 
Cytat:
Wybor pad na to cos Link 5 Jak uwazacie dobre bedzie?



no dokładnie!!! właśnie to miałem polecić, w tej cenie to raczej najlepszy wybór, bo tamte poprzednie nieciekawe