Tryb avc w ford 5000

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktoś ma doświadczenie jak podłączyć radio ford 5000 aby wykożystać tryb avc podczas jazdy?
  
 
i jak nikt nie wie z czym to sie je?
  
 
Daj sobie z tym spokój...ale jak tak bardzo chcesz wiedzieć to trzeba to ustawić przyciskami menu i seek (poziom chałasu 0d 1-7)...ale ostrzegam, że to bardzo głupie badziewie, które zaczyna wnerwiać po pewnym czasie
  
 
to że trzeba ustawić w menu to ja wiem ale chodzi mi o podłączenie do instalki elektrycznej ja u siebie takiego połączenia nie mam i zastanawiam sie gdzie to podłączyć ?
  
 
Cytat:
2005-10-12 12:38:37, canibal pisze:
to że trzeba ustawić w menu to ja wiem ale chodzi mi o podłączenie do instalki elektrycznej ja u siebie takiego połączenia nie mam i zastanawiam sie gdzie to podłączyć ?



Cani to je automat jak pisze Tjmdm, im większy szum słyszy radio, to proporcjonalnie go podgłasza
U mnietak banglało i ,mnie nie przeszkadzało, nawet niekiedy nie byłem świadomy, ze tak jest

[ wiadomość edytowana przez: Sinuspi dnia 2005-10-12 12:55:08 ]
  
 
ahaaaaa ale jestem kołek dzis wyprubuje wielkie dzieki dla wszystkich pomocnych duszyczek.
pozdrówka
  
 
Cytat:
2005-10-12 12:57:38, canibal pisze:
ahaaaaa ale jestem kołek dzis wyprubuje wielkie dzieki dla wszystkich pomocnych duszyczek. pozdrówka



Canoibalku, czytasz lektórkę
  
 
własnie lektórka mnie bardzo zafascynowała dowiedziałem sie o wielu ciekawych funkcjach tego radyjka o których nie miałem fojęcia jedna co ford to ford.
  
 
Cytat:
2005-10-12 14:01:26, canibal pisze:
własnie lektórka mnie bardzo zafascynowała dowiedziałem sie o wielu ciekawych funkcjach tego radyjka o których nie miałem fojęcia jedna co ford to ford.



a ja zawsze zapominałem
  
 
a skąd taką lekturkę można se wytrzasnąć?
  
 
Cytat:
2005-10-12 17:30:29, slawas1 pisze:
a skąd taką lekturkę można se wytrzasnąć?



Sprawdź maila
  
 
Cytat:
2005-10-12 17:39:23, Shaq27 pisze:
Sprawdź maila



thx