Corolla KE50 - prospekt...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...do pooglądania
Zaznaczam, iż jest on własnością usera 5qra, który to posiada takową KE50 w kolorze błękitnym













to proszę teraz podziwiać
PS. Tez dla Was szykuję niespodzianke (może nie dla Was ale dla waszych oczu) ale muszę jeszcze jakiś czas poczekać i mam nadzieję, że to wypali...


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2005-10-13 13:12:45 ]
  
 
Ale wypasik

Czekam Madziu na Twój "debiut"
Pozdrawiam
  
 
ja też się nie mogę doczekać ale wiem, że prace przy takim czymś posuwają się powoli do przodu i mam nadzieję, że ta osoba się nie zniechęci
  
 
Zaiste, piękna... A te butelki z coca-colą, wzornictwo rodem z lat 70-tych Współczesne auta już tak (mnie) nie zachwycają. Może to tęsknota za minionym?
  
 
Cytat:
2005-10-19 08:29:30, Golden_Flyer pisze:
Zaiste, piękna... A te butelki z coca-colą, wzornictwo rodem z lat 70-tych Współczesne auta już tak (mnie) nie zachwycają. Może to tęsknota za minionym?


To napewno nie tęsknota za młodością - jestem młoda a mnie też nie zachwycają
  
 
Cytat:
2005-10-19 14:48:20, madzia_83 pisze:
To napewno nie tęsknota za młodością - jestem młoda a mnie też nie zachwycają



No tak, bo ja to już niemal starzec z siwą brodą, 29 lat na karku
  
 
Cytat:
2005-10-20 07:54:18, Golden_Flyer pisze:
No tak, bo ja to już niemal starzec z siwą brodą, 29 lat na karku




Ty młodzieniaszku hehehe

A tak na poważnie. Uwielbiam stare auta. Przyznam, że moim marzeniem jest mieć starą brykę ale nie Toykę (choć ta na zdjęciach jest pikna) W przyszłości chciałbym się lansować Fordem Mustangiem z 1964r. I jeszcze żeby full wypas opcja była. Heh, się rozmarzyłem ale co tam. Może kiedyś??????


Pozdrawiam
  
 
Ja też mażę zeby mieć takiego staruszka w super stanie. Moze być Cadilac!! I stara Toyota odrestaurowana!! Ehhh to by było. Chociaż.... poczekam jeszcze 5 lat i moja Corolla osiągnie wiek starczy czyli 20 lat