[OGÓLNE] Opis pinów - czujnik poziomu płynu spryskiwaczy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie czy ktoś ma może rozpiske pinów w tej czarnej skrzynce od kontrolki niskiego płynu spryskiwaczy chyba także z buzerkiem od włączonych swiateł itp może kolega BORYS ma takowe coś bo chyba chciał takie cos montować u siebie.


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-11-30 13:24:46 ]
[ powód edycji: Dostosowanie tematu do nowego regulaminu ]
  
 
Cytat:
2005-10-26 13:04:33, canibal pisze:
jak w temacie czy ktoś ma może rozpiske pinów w tej czarnej skrzynce od kontrolki niskiego płynu spryskiwaczy chyba także z buzerkiem od włączonych swiateł itp może kolega BORYS ma takowe coś bo chyba chciał takie cos montować u siebie.



Cani, jak Zero pisał to tego trza mieć coś jeszcze ( jak w jego XRce) , ja na ten temat też rozmawiałem z Jankiem-RS jak to jest w RSach, choć przedcież w Ghia MK7 były takie cuda.
Sam czujnik nie wystarza chyba patrzyłem w WKŁ na dobry schemat.....tam są jakieś diody
  
 
ja mam czujnik i ten sterownik ten któryn mial zero i o ten sterownik własnie chodzi on ma te złącze bodajrze 14 pinowe ale nie mam ich opisu .
  
 
Cytat:
2005-10-26 13:43:57, canibal pisze:
ja mam czujnik i ten sterownik ten któryn mial zero i o ten sterownik własnie chodzi on ma te złącze bodajrze 14 pinowe ale nie mam ich opisu .



Canibalku z kolorami kabelkóf nie byłoby problemu z schematem gorzej. Tak batrdzxo bym kciał zobaczyć taki oirdzinal w MK 7

  
 
no ja tez narazie mam czujnik i centralke ale niepolaczone ze soba bo czekam na rozpiske co , jak i gdzie -zero w wolnej chwili ma sie przyjrzec i napisac

Sinuspi -jezeli mozesz po kolorach kabli nam pomoc to tez fajnie bo mam oryginalne kable do tego
  
 
Cytat:
2005-10-26 20:57:38, borys pisze:
no ja tez narazie mam czujnik i centralke ale niepolaczone ze soba bo czekam na rozpiske co , jak i gdzie -zero w wolnej chwili ma sie przyjrzec i napisac Sinuspi -jezeli mozesz po kolorach kabli nam pomoc to tez fajnie bo mam oryginalne kable do tego



Z XRa czy RSa a moze ordzinal

no pewno postaram się choć jakiś telefun załatwić
  
 
wszystko orydzinal....... z zera XRa
  
 
i jak borysku masz może ten schemacik ? lub opis pinów ?
  
 
pamietam.....
  
 
ja mam to cudo - leży w garażu. jak nie zaplmnę, to przywlekę do domu, obpstrykam i opiszę co tam znajdę...
  
 
Cytat:
2005-11-09 08:26:17, Kielek pisze:
ja mam to cudo - leży w garażu. jak nie zaplmnę, to przywlekę do domu, obpstrykam i opiszę co tam znajdę...



Kielek takich fotorelacji to nie ma nawet WKŁ
  
 
Mam, ale niestety nic za ciekawgo to nie przedstawia. We wtyczce są dwa rzędzy pinów i pierwszego nie mogłęm wyciągnąć... Może później jeszcze popróbuję wyciągnąć. Póki co fotki wyglądają tak:
Device brzęczący:

I wtyczka w dwóch odsłonach:


  
 
Kielek masz w MK7-mym taką wtyczkę ??? czy osobno
  
 
ja tylko nadmienie że jest tam jeszcze jedna wtyczka idaca do zegarów
  
 
No zaczyna się kiksowac
  
 
panowie jak to wygląda to wiem bo mam to ale nie mam rozpiski z sygnałami na poszczególnych pinach a bez tego to jadza po omacku.
  
 
później podam wam gdzie ida poszczególne kabelki ale musze znaleźć kartkę gdzie to spisałem a teraz ide bawić sie nową zabawką
  
 
to czekamy z niecierpliwością , a jaka to masz nową zabawke jesli mozna spytać ?
  
 
Cytat:
2005-11-10 10:00:34, canibal pisze:
to czekamy z niecierpliwością , a jaka to masz nową zabawke jesli mozna spytać ?



w profilu jest
  
 
rozpiska dotyczy skrzynki bezpieczników w MK5 i MK 6

złącze M2 złączka M2 B


____
szaro żółty | --- | brązowo czerwony
NC | --- | NC
NC | --- | NC
NC | --- | brązowo zielony
czarno żółte | --- | brązowo biały
|___|