Czwartkowe białostockie zloty samochodowe!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich z LKP. Jestem członkiem klubu FSO-Polonez.Tuning.Klub www.fso.ptk.prv.pl.

Jako "prezes" oddziału białostockiego chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich posiadaczy i sympatyków pojazdów marki Łada na cotygodniowe zloty organizowane przez kluby PTK i FSOAK. Miejscem spotkania jest parking za Wydziałem Budownictwa Politechniki Białostockiej w Białymstoku. Wjazd od ulicy Świerkowej. Czas spotkania to każdy wtorek o godzinie 19:00. Najbliższy spot odbędzie się 1 kwietnia.

Nasze auta mają dużo wspólnego więc będzie o czym rozmawiać i wymieniać doświadczenia. Bardzo często też organizujemy różnego rodzaju próby sprawnościowe. Jest zatem możliwość skonfrontować z innymi swoje doświadczenia za kirownicą oraz sprawdzić umiejętności.

Jako dodatkową atrakcję mogę zapowiedzieć że jeden z naszych klubowiczów obiecał przyjechać Ładą przystosowaną do KJS-ów. Będzie zatem co pooglądać.

POzdrawiam wszystkich i dziękuję za uwagę.
Bocian_s#313 PTK.

POLONEZ nie umiera nigdy

[ wiadomość edytowana przez: Bocian_s_313_PTK dnia 2003-03-27 14:29:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: Bocian_s_313_PTK dnia 2003-05-28 17:52:57 ]
  
 
Wielkie dzięki za zaproszenie,jeżeli tylko będę miał czas(a niestety matura zaraz,wiec narazie mam go mało) to postaram sie wpaść,bo do Świerkowej to mam jakis 1 km z ul. Zachodniej(nowe miasto),więc całe nic
Pzdr Grzesiek
  
 
Przyjedź do nas. Będie duże zróżnicowanie autek. Aż się zdiwisz . A na godzinkę czy dwie to i zdrowiej wstać od książki.
  
 
ja się na Waszym zlocie raczej nie pojawię(trochę daleko ) ale bardzo chętnie zobaczyłbym zdjecia tej Łady do KJSów
  
 
No i byłem,ale niestety,dotarłem dopiero ok 19.45,gdy było już ciemno.Rozmawiałem z Bocianem,nie było tej Lady do KJSów,więc przynajmniej tego nie straciłem.Przyjechał też nowy klubowicz Maniek6210 swoją 2104.Pogadaliśmy trochę,ale że musiałem się zmywać do domu,to o 20.20 zakończyliśmy spotkanie.
Skoror zrobiło sie ciepło trzeba będzie znów coś zaplanowac
pzdr Grzesiek
P.S. Moze we wtorek za tydzien uda mi się wpasc punktualnie
  
 
A oto krutka relacja z tego co się działo:
Witam po wieczorze pełnym wrażeń. Oto relacja z kolejnego zlotu białostockiego. Tym razem odbył się on w najbardziej rozbawiony dzień roku czyli 1 kwietnia. Na szczęście nikt nie potraktował zaproszenia na spot jako żart i odbiło się to ogromną wręcz frekwencją jak na warunki podlaskie. Ogólnie pojawiło się ponad 15 aut różnych marek. Pośród tłumu przybyłych ludzi można było spotkać między innymi przedstawicieli klubów Opla, Łady, Fiat&Furious i Mitsubishi. Większość raczej w celu sprawdzenia i nie do końca uczestniczyli w naszych atrakcjach, ale obiecali od przyszłego tygodnia zacząć aktywnie uczestniczyć w naszych zlotach. Było również kilku niezrzeszonych obserwatorów. Jeśli chodzi o autka to było w czym przebierać. Oprócz POldków były również inne marki takie jak DU, BMW, Opel, Łada, Mitshubishi, Fiat, Muscel i wiekowy VW Garbus. Nie będę wymieniał wszystkich bo jeszcze kogoś pominę i potem będzie żal. Ogólnie jak tak wszystko dalej będzie się rozwijać to niedługo będzie ciasno na tym placyku i nie będzie zbytnio miejsca na robienie próby czasowej. Po ofotografowaniu przybyłych większość oddała się konwersacjom natomiast ja zająłem się przygotowywaniem trasy przejazdu. Jak zwykle usłyszałem narzekania że znowu udziwniam i nikt nie zapamięta tej trasy. Jednak po kilku przejazdach wszyscy już znali ją na pamięć. Mimo takiej licznej obsady chętnych do przejazdu znalazło się tylko ośmiu. Byli to na ogół ci sami co zwykle. Zobaczymy co na to odpowiedzą nowi uczestnicy zlotów. Wszyscy obiecali przybyć więc zapowiada się że ze spotu na spot liczba autek będzie rosła. Tym razem naszczęście obyło się bez strat i niespodziewanych usterek w autach. NO może jedyny wyjątek stanowił Sojer któremu tym razem odkręciła się kierownica i szukał u wszystkich klucza 24 . Pogoda jak to w kwietniu spłatała nam psikusa i znwu był mróz i ludzie bardzo szybko się wykruszali. Kilku najbardziej wytrwałych dotrwało do godziny 21:30. Koło 21 pojawił się Kret ale i tym razem poldkiem. Niestety prawdopodobnie w przyszłym tygodniu znowu pojawi się o tej porze zatem wszyscy co mają do niego sprawę będą musieli poczekać. Saper zapowiedział również że jest w stanie załatwić długie śruby do kół po 4zł/szt. Zamówienia i kasę kierować do niego. I tym optymistycznym akcentem kończę relację.

POzdrawiam Bocian_s#313

Myśleliście że zapomniałem o wynikach . Tabela jak zwykle na koniec:


Kierowca   Auto          czas przejazdu

Kubek PN 1,6GLi 44:14s
Guru DU Lanos 44:15s
Poltec PN 1,5GLe 44:38s
Saper PN 1,6GLi 45:85s
Sojer Muscel 45:99s
Adam Vw Garbus 1,3 48:94s
Butcher Mitsubishi Galant 49:05s
Nerwus Łada Samara 1,3 51:66s



Prawdziwym zaskoczeniem było miejsce Kubka. Tym razem pojechał ostrzej niż zwykle i widać opłaciło się. Podsumowując OS to stwierdzam że pisk opon było słychać u każdego zatem nikt nie oszczędzał auta i starał się z niego wycisnąć jak nawięcej .
  
 
A tak wyglądała trasa przejazdu:
  
 
Mam nadzieję że ty Grzegorzu i twoi koledzy nastęnym razem włączycie się aktywniej w przebieg zlotu. Byłoby ciekawie pozaglądać pod maski innych marek i podziwiać co jest w nich ciekawego. Niech te nasze zloty zpowodują zjednoczenie braci motoryzacyjnej a nie tak jak było np w przypadku przedstawicieli klubu mitsubishi że staneli z boku nie udzielali się w dyskusjach. Ale na przyszłość obiecali poprawę i uczestnictwo w próbie sprawnściowej o ile takowa wogóle będzie. Ale to już też staje się tradycją.
  
 
Witam
Tak jak pisałem nie mogłem zbytnio w zeszły wtorek uczestniczyć w spocie,jednak 8.04 postaram sie przyjechać punktualnie i pogadać,może załapię się na zdjęcia
Pzdr Grzesiek
  
 
Mam nadzieję że pogoda nam nie będzie przeszkadzać. Ja bynajmniej będę niezależnie od pogody. Jeśli śnieg się utrzyma to będziemy mieli śnieżny spot wiosną .
  
 
W radio mówili że ten snieg ma byc do środy,czyli jutro będzie bialutko
pzdr Grzesiek
  
 
Jak tylko zrecznosciwka bedzie znowu to sie zjawiam.Musze sie odkuc (moze tym razem mocy nie zabraknie ).A co do zjednoczania to nie narzekam bardzo mila atmosfera.Zapraszam i polecam.Pozdrowienia "Bociek".
  
 
No gratulacje Nerwus!
przede wszystkim nareszcie widac,że niektórzy klubowicze maja ochotę troche mocniej "orzedmuuchać" motorki"
Nie wazne miejsce- ważna odwaga i zabawa nie?
ja tez jak na razie (!) zajmuję raczej miejsca w koncówce stawki na kreciołkach KR rally kraków, ale nauka nie idzie w las i może kiedyś będzie lepiej
W kazdym razie trzymam zawsze zaCieboe kciuki
Pozdrawiam
PAwel
 
 
Jak sie troche sniegu na ulicach pojawi to wtedy sie przydaje.Choc i w lato nie mniej sytuacji extremalnych.Co nie ktorym to zabrac prawko powinni.
  
 
Pojawiły się już na necie fotki z ostatniego spotu. Oto adres.
Zapraszam na następny już dzisiaj .
  
 
Spocik się odbył
Tym razem przyjechałem prawie punktualnie(ok 19.10).Aura jak przewydywałem była snieżna(i teraz wieje i sypie jak cholera).Widziałem sie z kolegą Nerwusem,fajne te białe zegarki do samary.Ogólnie jego autko bardzo ładnie wygląda,lakier niczego sobie,komora silnika też lux.Niestety nie zobaczyłem jego przejazdu,bo obowiązki wzywały,wiec ok 20.30 pojechałem do domku.
Pogadałem też sobie dośc długo z kolegą z klubu fso Kubkiem.Pytał w szczególnosci o Sulejów i warunki panujące tam(domki,pokoje,muzyka itp).
Jak pisał gdzieś tu wyżej Bocian,zróżnicowanie aut było dość duże.Prawie każdy miał założone oponki letnie,więc czasy przejazdów na torze nie były najlepsze.Ja mimo zimówek się nie odważyłem jeździć,bo ja zabardzo chyba strachliwy i za mało umiejętności
Pzdr Grzesiek
  
 
Odwagi chłopie! Dopuki nie spróbujesz sie poscigac na czas nie bedziesz wiedział jak to wciąga))
Paweł
 
 
Mimo moich prob namowy kolega grzesiek sie nie odwazyl.Odwagi.A umietnosci nabiera sie z czasem.Kolega z Fiat & Fourise (mam nadzieje ze dobrze napisalem) tez mial male watpliowsci (full lyse kolka) ale mimo to niezle sobie poradzil.A tak jak kolega Pawel wspomina to wciaga i tak bylo w moim przypadku (najgorszy ten pierwszy raz-trzeba sie przelamac, tam sie smiac nikt nie bedzie).A tak poza nawiasem to gratulacje dla kolegi Bociana za fachowe podejscie do organizacji spotu (tak trzymac).
  
 
No to chyba ostatnie kręciołki w tym roku na śniegu))
Jak było nerwus????
Mam nadzieje,ze w Sulejowie nie bedziemy juz miec biało , ale koledzy FSO AK ?????Oni maja tam zlot w tym tygodniu...
 
 
Dla mnie bylo lux (czytaj lepsze niz sex ).Troche sie powyglupialem rowerem (a juz myslalem ze sniegu nie zobacze). Moze i wam sie uda kto wie.Tylko modlic sie trza