Mam problem - spadające wolne obroty corolla E11 99r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Szukałem na forum podobnego problemu ale niestety nie znalazłem. Mam problem ze zbyt niskimi obrotami na biegu jałowym - poniżej 600 obr w mojej rolce 1,3 E11 z 99r 86km, silnik dostaje sporych wibracji, które przenoszą się oczywiście na nadwozie. wymieniłem świece, filtry, olej bo tak mi poradzono ale problem jest dalej, być może jeszcze pozostaje rozrząd ale przy tym przebiegu - 89tkm to chyba jednak za wcześnie (przebieg legalny, samochód był serwisowany cały czas w ASO przed moim kupnem w tym roku). Czy ktoś mógłby udzielić mi rady co dalej zrobić z tym fantem, być może ktoś z forumowiczów miał podobny problem i udało mu się go usunąć. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
P.S. Czy podświetlenie pokrętła korektora oświetlenia świateł jest oparte na żarówce 1W - 12V (taka w zielonej osłonce) czy tez jest to LED o takiej samej mocy i napięciu?
  
 
A przewody WN sprawdzałeś???
  
 
Fakt, o tym nie pomyślałem. Sprawdzę, może to właśnie to.
Dzięki.
  
 
Spryskałem dzisiaj przewody "odciągaczem wilgoci" i tak jakby się poprawiło. Czasami szarpnie ale już nie jest to ciągłe i mocno odczuwalne szarpanie. Wszystko wskazuje, że to wina przewodów. Dzięki Don Corleone. Czas wymienić WN.

________________________________
johaness