Po bardzo dlugiej nieobecnosci WITA I POZDRAWIA POCISK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich starych i nowych klubowiczow.

Strasznie dlugo mnie nie bylo (przyznaje dalem ciala )
Powiem szczerze ze straszni duzo sie zmienilo na LEPSZE ... nowe forum .. ciekawa strona po prostu SUPER.

Napisze kilka slow o mojej Ladzi .... bo juz nie dlugo nowa mlodosc zacznie przezywac .
w przyszly wtorek odbieram ja od blacharza (miala wymieniana cala podloge bo mozna bylo noga dziury robic )
Przy okazji kazalem sprawdzic uklad kierowniczy .. okazalo sie ze byl juz na krawedzi wytrzymalosci mechanicy mowili ze kaskader nia jezdzil bo drazek kierowniczy trzymal sie juz na koncowce gwintu (to tak apropo robienia zbierznosci w serwisie FIATA )
Robilem tez generalke glowicy bo strasznie bieda byla. Juz sie nie moge doczekac wtorku .
Wobec powyzszego mam pewne plany co do zlotu ale nie chce narazie zapeszac :|

A tak co u Was slychac ?? jak tam Wasze LADUNIE i no i jak leci w normalnym zyciu

W zwiazku z tym ze dlugo mnie nie bylo to mam kilka pytan zwiazanych z gadzetami .. a konkretnie przydaly by mi sie nastepne koszulki no i wreszcie chcialbym naklejic KLUBOWA NAKLEJKE !! ... aha czy wprowadziliscie jakies skladki klubowe ?? jesli tak to ile i gdzie trzeba wplacac ?

Pozdrawiam
pocisk

PS W jakich godzinach i kiedy sa spotkania na chacie ?
  
 
hmmm...
witamy, witamy składek nie wprowadziliśmy... jeszcze

jeśli chodzi o gadżety, to z naklejkami nie ma kłopotu, gorzej z koszulkami. te już są zrobione i chyba musisz poczekać na następną turę.
w trakcie produkcji są kubki, ale to Kacper powie ci , czy jeszcze się załapiesz. jeśli tak, to adres wpłat znajdziesz w wątku: " Wpłaty na kubki...". ale jako Sympatyk pewnie go nie zobaczysz. trzeba więc uzupełnic profi o wiadomosci o ładzie i to pozwoli na przywrócenie Ci statusu Klubowicza.
w razie jakiś pytań zapraszam. Chętnie odpowiem.
  
 
Zobaczy,bo dostał narazie sympatyka z drugim uprawnieniem(a nie standardowo z jedynką),który też widzi klubowetakże zamierzałem koledze pomóc w uzupełnieniu danych w profilu,ale Góral był pierwszy
aha,ja także Cie witam Michał
jak coś by źle chodziło lub jakieś kłopoty to pisz na priva najlepiej
  
 
Juz wszystko uzupelnilem
Dodalem nawet zdjecie .. musze zrobic mojej ladzi nowe zdjecia jak wyjedzie od mechanika i wysle na serwerek

Jeszcze raz pozdrawiam

pocisk
  
 
grzesiek ale ty to juz powinienes sie wstydzic i co mam wierzyc ze ta twoja lada nadal tak ladne wyglada .. zrob nowe zdjecia bo te to juz rok temu widzielismy
Pozdro
pocisk
  
 
na kubki przyjdzie poczekać ....do zlotu
może jakiś zostanie i wtedy sprzedam po okazyjnej cenie razy 2 za szt.
Naklejki są w dużej ilości
  
 
No i bajki,sprawnie i szybko poszło,a ktoś mówił że to skomplikowane itp
Witamy nowego(starego)klubowicza
Moja rzeczywiście po zimie może trochę gorzej,ale niedużo,rdzy nadal nie ma(bo oczyszczone i zamalowane wstepnie,ale po maturze będzie świeżutki lakier)więc fotki narazie zostawiam te co są
pzdr Grzesiek
  
 
Zresztą nowe fotki Grześka są do obejrzenia na klubowej
  
 
Cze Pocisk.
  
 
Wtamy ponownie pocisk!!!