Podkarpacie i Świętokrzyskie - zloty i inne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zaczynam taki temat, by wszyscy z naszego regionu łatwiej mogli dojść do łądu w "kontaktach międzyludzkich" oraz innych nurtujących nas problemach. Na prośbę Voy'a pod Podkarpacie jeżeli chodzi o zloty i spotkania, a niewykluczone, że i inne sprawy które wyjdą w trakcie podpinamy Swiętokrzyskie.
Jak to mawiają prastare: "w kupie cieplej i raźniej"

Pierwsza sprawa to trzeba by zorganizować w końcu jakiegoś porządnego spota. Piszcie gdzie chcielibyście, w jakim terminie i jakiej formie? Ja proponuje jakiś dzień weckendowy w Rzeszowie.


[ wiadomość edytowana przez: vazyl dnia 2005-10-30 10:05:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-01-13 11:17:34 ]
  
 
No muszę przyznać, że gdy zobaczyłem ten temat mój usmiech zaczoł zahaczać o ucho

Jak dlamnie najbardziej odpowiedni był by rzeszów ponieważ jestem rzeszowiakiem ale również mogę się spokojnie wybrać trochę dalej tak do 50km A i jeszcze jedno przydało by się to wszystko zorganizowac jeszcze przed śniegiem


[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-10-30 11:20:57 ]
  
 
jestem chetny moze byc rzeszów...
  
 
Cytat:
2005-10-30 11:25:15, martinezz13 pisze:
jestem chetny moze byc rzeszów...

Widzę, ze jesteś nowy powiedz cos wiecej o sobie przedewszystkim czym jeździsz
  
 
witam miszkam w krosnie.. mam 24 lata postudiach..jezdze polonezem caro 1,5 rovcznik 93 wiecej danych bedzie w profilu
  
 
Ja tez sie podpinam Rzeszów może byś ale co byście powiedzieli na to:
miejce na spota

To z 15 km od rzeszowa a fotki byśmy iesamowite porobili

JACU

[ wiadomość edytowana przez: JACU626 dnia 2005-10-30 13:30:06 ]
  
 
Chyba miało być:
Kolbuszowa i jak rozumiem chodzi o skansen.
  
 
no tak w miare zeby malo kilometrow naropbic ale jestem chetny ..trzeba silna grupe z podkarpacia stworzyc i organizowac zloty..co wy na to??
  
 
Tak miało bys ale i sie źle wpisalo i edytować nie dało .
  
 
Cytat:
2005-10-30 13:32:17, martinezz13 pisze:
no tak w miare zeby malo kilometrow naropbic ale jestem chetny ..trzeba silna grupe z podkarpacia stworzyc i organizowac zloty..co wy na to??


Ba. Jestem za a nawet przeciw..... jak to powiedział nasz ex presidento. Miejsce jest O.K. Sprawdziłem na mapce i znajduje się w centrum naszego regionu. No może ja i koledzy z Krosna będą mieli trochę dalej niż większość, ale myślę że na pierwszy raz się nada.

I jeszcze jednaważna wiadomość - Nie ma znaczenia jakimi autami przyjedziemy, chociaż preferowane by były FSO. To trochę tak, żeby się usprawiedliwić, bo na bank nie przyjadę "błękitkiem", a trochę dlatego, żeby przyjechała jak największa liczba osób.
  
 
Hmm Kolba moze być mała sympatyczna mieścinka
Cytat:
bo na bank nie przyjadę "błękitkiem"

szkoda, ja ostatnio moja zielenina pojechałem do Stalowej Woli 80km


[ wiadomość edytowana przez: Pemek dnia 2005-10-30 13:54:35 ]
  
 
Tyle, że ja nie chcę robić nielegala, jechać około 200 km w obie strony i wrazie czego być zmuszony do pożucenia auta tam gdzie mnie będzie próbowała zatrzymać "polizaj".

A tak na poważnie, to wszyscy zainteresowani zostali powiadomieni o powyższym poście i mogą się swobodnie wypowiadać natematy związane*


*- z Podkarpaciem, Świętokrzyskim i innych pierdołach.
  
 
Cytat:
2005-10-30 19:58:26, vazyl pisze:
Tyle, że ja nie chcę robić nielegala, jechać około 200 km w obie strony i wrazie czego być zmuszony do pożucenia auta tam gdzie mnie będzie próbowała zatrzymać "polizaj". A tak na poważnie, to wszyscy zainteresowani zostali powiadomieni o powyższym poście i mogą się swobodnie wypowiadać natematy związane* *- z Podkarpaciem, Świętokrzyskim i innych pierdołach.

Ale jak by nie było warzne ze wkońcu coś się dzieje na naszym podkarpaciu I tak w ogóle ustalilibysmy wstepna date spota ja osobiście preferuje 12 lub 13 listopada
  
 
ja moim bylem na wegrzech co miesiac trasa lublin krakow przez 4 lata studiow pozatym krosno krakow..nie obylo sie bez przygód tj. dzwon ,plot, mandat ale ile mi anulowali hehe...a 12-13 ja nie bede bo jade dolublina wiec mnie nie bedzie w "poblizu"niestety ..musimy zaczac prezniej dzialac na podkarpaciu tzn. spoty regularne a moze na wakacjach jakis wiekszy zloy hehe i co wy na to????

[ wiadomość edytowana przez: martinezz13 dnia 2005-10-30 21:26:08 ]
  
 
Cytat:
2005-10-30 21:25:08, martinezz13 pisze:
ja moim bylem na wegrzech co miesiac trasa lublin krakow przez 4 lata studiow pozatym krosno krakow..nie obylo sie bez przygód tj. dzwon ,plot, mandat ale ile mi anulowali hehe...a 12-13 ja nie bede bo jade dolublina wiec mnie nie bedzie w "poblizu"niestety ..musimy zaczac prezniej dzialac na podkarpaciu tzn. spoty regularne a moze na wakacjach jakis wiekszy zloy hehe i co wy na to???? [ wiadomość edytowana przez: martinezz13 dnia 2005-10-30 21:26:08 ]

Martinezz13 to jak tak duzo jeździsz i zapewne czesto przez Rzeszów to zapraszam na kawe i zapoznanie będziesz miec przerywnik w trasie
  
 
kiedys na pewno skorzystam moj przyszly szwagier mieszka w rzeszowie wiec czasami u niego bywam...a co zlotow zebybylo na nich duzo ludzi werbujmy ich lub cos w tym stylu..musi,y zareklamowac klub i wogole...
  
 
Ello Ziomy Pozdrówka z Dębicy. Na zlota jeszcze chwila czasu... na razie autko jeszcze sie robi, wiec chwilowo jestem niemobilny. Ale juz niedługo...
  
 
Martinezz wysłałem Ci ulotki FSO AK
  
 
oki dostlem a jak bedziemy robic jakiegos wiekszego zlota to zrobi sie wieksze ulotki pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-10-31 15:35:32, martinezz13 pisze:
oki dostlem a jak bedziemy robic jakiegos wiekszego zlota to zrobi sie wieksze ulotki pozdrawiam

Narazie to niech się uda zrobic choć mały spot FSO na podkarpaciu, bo do tej pory jakoś to nie wychodziło zabardzo