Zabudowa bagażnika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam zamiar zabudować boki bagażnika ale nie wiem jak. Czy ma ktoś z was zdjecia montażu. Dzięki
  
 
Tu masz zabudowę to jest auto kolegi z klubu którego nick niestety zapomniałem
  
 
tzn. chodziło mi o zabudowę boków w bagażniku
  
 
Aleś mi Kruchy teraz ćwieka zabił chyba coś by trza było pomyśleć
  
 
Cytat:
2005-11-07 21:11:49, Maniurka78 pisze:
Aleś mi Kruchy teraz ćwieka zabił chyba coś by trza było pomyśleć



No ja też jestem pod wrażeniem...
  
 
Teraz mnie to po głowie będzie łazić
  
 


Ma ktos moze jeszce jakis pomysł na zabudowę bagażnika?
mam zamiar cos pokombinować i jeżeli macie jakies projekty ,fotki lub sugestie to podzilecie się.Bede wdzięczny za każdą podpowiedż

Szczególnie chodzi mi własnie o zabudowę boków bagażnika.
  
 


Ej no ludziska moze macie chociaz jakies fotki takiej zabudowy?


  
 
Przekop internet to niektore firmy car audio tam pokazuja swoje prace i samochody swoich klijentow..
Ja w taki sposob znalazlem wene na swoja zabudowe ktora rusza jak puszcza mrozy... Bedzie na co popatrzec.. Nie ma to jak kombi..
  
 
Witam

..tak na szybko jedna fotka ...wieczorkiem może jeszcze pare klimatów podam ..ostatnie 2 spotkania na Multimediach w Rzeszowie było miłą atrakcją ..



POZDRAWIAM ...przy czasie opowiem o swoich dłubaniach w fordzie Fiesta
  
 
Tutaj posiadasz pare modeli samochodow z zabudowami i fotkami z instalacji . .. moze cos ci sie spodoba . . . . . . . . klik . . . . . .
  
 
@ RKRmann
fajna, mam tez ochote zabudowac sobie bok aby jak najwiecej bagaznika zostalo...
powiedz mi tylko jak u Ciebie z dostepem do lampy?
  
 
Cytat:
2006-01-27 17:40:31, zenq pisze:
@ RKRmann fajna, ... powiedz mi tylko jak u Ciebie z dostepem do lampy?



..dla porządku- fotka którą wkleiłem nie pochodzi z mojego auta - jest poglądowa.......w fieście nie ma komory na zapas , więc zdecydowałem się na podniesioną podłoge ( skrytka na wzmak i potrzebne w trasie klamoty ) ,..i stworzyłem skrzynke pod konkretny głośnik...



..korek na obudowie pójdzie raczej do wylakierowanina - miał robić bliźniaczy klimat do koloru menbrany głośnika ...ale po namyśle doszedłem do wniosku że jest totalnie niespójny z samochodowym klimatem - fajnie wykańcza boki skrzynki , przełamuje monolit sukna...ale kolorek niestety raczej zmienie..
  
 
RKRmann ten głośnik na tym zdjęciu w tej skrzyni to Intertechnik????
  
 
Cytat:
2006-01-27 23:31:03, Shaq27 pisze:
RKRmann ten głośnik na tym zdjęciu w tej skrzyni to Intertechnik????



tak ...dokładnie tej firmy.......jest podpięty pod mostek w PYLE (200 watt w RMS) ...i na pewno wystarczy jeśli ktoś może się obejść bez nieczytelnego łu bu du bu
  
 
Cytat:
2006-01-27 17:21:48, taxi pisze:
Tutaj posiadasz pare modeli samochodow z zabudowami i fotkami z instalacji . .. moze cos ci sie spodoba . . . . . . . . klik . . . . . .



Taxi wielkie dzięki za ten link.
Przejżalem te zdjęcia i moja koncepcja będzie podobna do
tej




[ wiadomość edytowana przez: Slowik dnia 2006-01-29 13:02:51 ]