Corsa B gsi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich. Zastanawiam sie nad kupnem corsy w wersji gsi i chcialem sie dowiedziec czegos o tym aucie. Jakie koszty ekspoatacji, spalanie itp.
  
 
Jest to rewelacyjna wersja corsy B ma ona 111koni albo 110 jakoś tak, co w wew. to trójramienna kierownica licznik z obrotkiem. Spalanie napewno większe, bo wiadomo większa poj, silnika. Niechce cie martwic, ale tej wersji corsy w dobrym stanie nie z katowanej to raczej nie znajdziesz, bo rzadko można spotkać na ulicach taka corse a jeszcze rzadziej w komisach
  
 
Fakt faktem trzeba szukac cierpliwie, ale chodzi mi raczej o silnik czy jest awaryjny jaki koszt czesci itp. A KUCY MA 109 :d
  
 
Witam,
Mam juz ponad rok gsi z 93r. Bardzo sympatyczne autko. Zrobilem ponad 22tys, jak na razie nie ma wiekszych problemow. W zimie pali srednio 8,6l w lecie 7,5-7,0l - uzywane jest pol na pol miasto/trasa. Jesli jechac nim w miare delikatnie to spokojnie osiaga 5,5l - jak w instrukcji . Z tego, co udalo mi sie dowiedziec to czesci sa raczej ogolnodostepne - wiekszosc jest taka jak w innych corsach. Z tymi, ktore sa tylko do gsi sprawa wyglada tak, ze sa ale nie ma takiego wyboru producentow i rodzajow jak w przypadku bardziej popularnych wersji.