Tweeter w słupki ale..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
to znowu ja i problem z montazem

pewnie lamerski ale zaryzykuje

czy zeby podlaczyc kabelki od zwrotnic z tweeterow w slupkach do kabli od auta musze zdjac cala deske rozdzielcza?
  
 

Ja pociągnęłem kable pod uszczelką drzwiową.
Stamtąd niedaleko do zwrotnic w drzwiach.
  
 
Cytat:
2005-11-03 21:17:32, krol-nieba pisze:
witam to znowu ja i problem z montazem pewnie lamerski ale zaryzykuje czy zeby podlaczyc kabelki od zwrotnic z tweeterow w slupkach do kabli od auta musze zdjac cala deske rozdzielcza?


Czemu od razu lamerski? Sam mam MK VI i jestem ciekaw czy żeby zdjąć słupek trzeba zdejmować deskę?
  
 
Ja mam w MK7 Tweeterki pod szybą w desce rozdzielczej. Aby podłączyć głośnik z lewej strony, wystarczyło, że zdjąłem przedni panel i wsadziłem łapki tuż obok nawiewu z lewe strony. Jeśli zaś chodzi o prawą stronę to już było gorzej. Aby podpiąć kabelki musiałem odkręcić deskę rozdzielczą w 5 miejscach. Dwie śruby tuż pod uszczelką drzwi. Jedna z prawej, jak kończy się wlot powietrza na przednią szybę (pod zaślepką). Jedna śruba na środku deski pomiędzy nawiewami przedniej szyby(pod zaślepką) i jedna tuż nad radiem (też schowana pod zaślepką). Następnie odchyliłem cały kokpit do siebie i spiąłem kabelki razem. Odkręcanie i przykręcanie tych wszystkich śrub zajęła mi około 3 min, bo posługiwałem się taką małą wkrętarką akumulatorową.
  
 
Cytat:
2005-11-04 15:49:15, DarasBB pisze:
Ja mam w MK7 Tweeterki pod szybą w desce rozdzielczej. Aby podłączyć głośnik z lewej strony, wystarczyło, że zdjąłem przedni panel i wsadziłem łapki tuż obok nawiewu z lewe strony. Jeśli zaś chodzi o prawą stronę to już było gorzej. Aby podpiąć kabelki musiałem odkręcić deskę rozdzielczą w 5 miejscach. Dwie śruby tuż pod uszczelką drzwi. Jedna z prawej, jak kończy się wlot powietrza na przednią szybę (pod zaślepką). Jedna śruba na środku deski pomiędzy nawiewami przedniej szyby(pod zaślepką) i jedna tuż nad radiem (też schowana pod zaślepką). Następnie odchyliłem cały kokpit do siebie i spiąłem kabelki razem. Odkręcanie i przykręcanie tych wszystkich śrub zajęła mi około 3 min, bo posługiwałem się taką małą wkrętarką akumulatorową.


Hmmm ja to zrobiłem bez odkręcanioa żadnej śrubki.... kabelek puściłem przy antenowym...