Niedziela 30.03 Kraków- zapraszamy!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i byłbym zapomniał))
Wszystkich chetnych (szczególnie tych ze sportowa żyłka
zapraszamy na pas w czyżynach o godz 10.00 na kolejny kręciołek zorganizowany przez klub rally krakow.Wpisowe na za udział to jedyne 5 złotych, a zabawa przednia i co najwazniejsze w pełni bezpieczna. na czas zawodów pas jest odgrodzony.
I jeszcze jedno : mam dla Ciebie naklejke od Kacpra(zewnętrzną) Devil wiec jak mozesz wpadnij
Wiem,ze będzie tez misiek z Wadowic wiec pewnie troche bedziemy mogli pogadać
Pozdrawiam
Paweł
 
 
Dziękuje bardzo. Postaram się przyjechać.Mówiłeś, że będziesz o 9.30. Jeśli tak to ja też przyjadę wcześniej. Jakby coś to napisz sms-a na 694 033 078.Pozdrawiam Devil
  
 
Bedę wcześniej , bo chcemy pomóc przy rozstawianiu kręciołka.
Paweł
 
 
Cienko nam dzis poszło ((Musiałem zrezygnować z udziału po pierwszym przejeździe, bo : po pierwsze porządnie przypaliłem sprzegło(ten docisk to ruski przywiózł mi w odpowiedniej chwili), ale również zaczęły sie ponownie problemy z gaźnikiem ( chyba szlag mnie trafi przez niego , albo przez zbiornik). Po odkręceniu dekla gaźnika (bo chciałem przeczyścić dysze)zobaczyłęm znowu w komorach kupę syfu, który pociagnęło mi ze zbiornika( a gaźnik był niedawno wyczyszczony)Nie ma rady- musze wyciągac i czyścic zbiornik , bo na każdym kręciołku bedzie to samo. Zatkła się tez dysza wolnych obrotów i wydaje mi się ,ze zawór elektromagnetyczny tez chcodzi jak chce. Raz silniczek chodzi jak zegarek na wolnych obrotach a raz znowu gaśnie bezpośrednio po zdjęciu nogi z gazu.
Szkoda bo zabawa była fajna i znowu pojawiło się kilka niezłych autek. Ale generalnie nikt nie dorównywał na ciasnej trasie maluchom.
na pasie spotaklismy sie zMiśkiem i devilem, ale chłopalki nie dali sie podpuscić na start )))Za to devilo na koniec pokręcił troche swoja 2107 - ach ten tylny napęd)))))
Pawel


KLUB LADA POLSKA


[ wiadomość edytowana przez: pawel_krakow dnia 2003-03-30 13:29:10 ]