Zakończenie sezonu w Częstochowie!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Jak co miesiąc znów spotykamy się!
Tym razem robimy już (raczej ) ostatnie spotkanie w tym roku, ponieważ zbliża się zima i lada moment zaczną sypać sól na drogi
Termin spotkania 13.11.2005 godzina 17:00. Co do miejsca jest ono ustalone standardowo parking przed M1 w Częstochowie.
Więc zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów kultowych, zabytkowych, ciekawych- podsumowując każda furka i człowiek mile widziany
ZAPRASZAMY i starych i młodych pasjonatów

Pozdrawiam
  
 
Czesc
A z taka propozycja
Moze by zrobic zlot starych samochodow/ motocykli (jezeli jet to mozliwe)
Jestem pracownikiem GOKSiR, wczoraj poddalem taka mysl swojej dyrektorce, ona sie zgodzila
Moze uda sie taka impreze polaczyc z inna impreza np wystep jakiego zespolu
Co wy na to (kto by sie pisal na taka impreze (oczywiscie szczeguly do dogadania))??
Moze by sie udalo sciagna jakies ciekawe egzeplarze

  
 
Ciekawe egzemplarze można ściagnać, oczywiście Nie będą to super unikaty ale piękne Warszawy, czy syreny, wszystko zalezy kiedy by to miało być itd.

Odezwij się do mnie na maila to dogadamy szczegóły takowej imprezy kumpelek@o2.pl

Dzięki za odpowiedz, czekam na kontakt
Pozdrawiam!
  
 
Cytat:
2007-01-04 21:37:32, Kumpelek pisze:
Ciekawe egzemplarze można ściagnać, oczywiście Nie będą to super unikaty ale piękne Warszawy, czy syreny, wszystko zalezy kiedy by to miało być itd. Odezwij się do mnie na maila to dogadamy szczegóły takowej imprezy kumpelek@o2.pl Dzięki za odpowiedz, czekam na kontakt Pozdrawiam!

zaczekajcie trocheklick