Kupie-127....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupie fiata 127...
Najlepiej MK1....od biedy moze byc MK2....
Niezaleznie z jakiego rejonu polski......
Cena,adekwatna do stanu.
Najbardziej zalezy mi na zdrowej budzie-reszte spokojnie sobie zrobie.
Silniki najlepiej 903..albo 1050...
ps:i od razy prosze mowic-jaki jest realny stan auta.....Bo wczoraj zrobiłem 480 km.....własnie po 127.....I z auta w stanie BDB....wyszło auto ktore ma progi powypychane szmatami...i dziurami jak głowa w nadkolach
  
 
Zycze powodzenia i wytrwalosci...
  
 
powodzenia igly nigdy nie znajdziesz za tanie peniadze nie licz na to
Ps.a na fotkach wygladała ładnie
  
 
wspomózcie kolege - zamiast go peszyc. Buczek na pewno uratuje jakis egzemplarz od zlomowania
  
 
Pat,to nie jest peszenie kolegi tylko realne spojrzenie na sprawe,ja swojej szukalem 2 lata,w tym czasie zrobilem kupe kilometrow przez idiotow ktorzy twierdzili ze auto jest ok. , a na miejscu mowili ze jak na auto 30letnie jest w stanie dobrym...Niestety fiat 127 szczegolnie MkI w stanie do odratowania to juz raryts.
  
 
Panowie....
Ja mam czas
Nie spieszy sie.....
A jak by hu* na hu* postawic..
to i tak bedzie 127
  
 
Mam do sprzedania Fiat 127 poj 1050cm, rok prod. XII-81 przeglad tech wazny do 4.11.2006r. Remont silnika robiłem serwisie w 1999r a co było robione to mam na to wykaz czesci a zapłaciłem wtedy za remont silnika 2341,80, rok później robiłem remont blacharki, wymieniałem progi i nadkola i całe wnętrze, oraz malowanie, 3 lata temu wymieniłem skrzynie biegów, miedzyczasie wymieniałem inne cześci jak tarcze hamulcowe, pompke hamulcową, i wiele innych rzeczy. Mam tez kilka rzeczy zapasowych jak kilka szyb, klosze do lamp, zapasowy gaźnik z automatycznym ssaniem, aparat zapłonowy. Auto jest sprawne i na chodzie. Sprzedaje bo dostałem inne od rodziców. cena do uzgodnienia 800 zł zawsze mozna sie dogadać
  
 
Jak bedziesz zainteresowany kupnem Fiatem 127 to napisz na najlepiej na adres wegan@gazeta.pl częściowy opis auta podałem we wczesniejszym poście, pozdrawiam
  
 
mozna zamykac...
mam co chciałem
  
 
a co kupiles ? mk1 czy mk2?