Smiac sie czy plakac ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jade sobie dzis do gazownika do iwicznej i kolo Auchana przed piasecznem patrze jakis taki koreczek siem zrobil podjezdzamy blizej a tam nissan almera w stoi sobie .... uwaga na tych barierkach co oddzielaja pasy ruchu, wszystkie kola w powietrzu, mial delikatnie puknienty przod bo skosil taki slupek i "wlazl" na barierke - jakby gosciu chcial to by tak nie zrobil kurka wodna jak potrzebuje aparatu to nigdy nie wezme moze bedzie w wiadomosciach albo w kurierze

widzieliscie kiedys cos takiego

pozdr
  
 
No słaby jest???? Dzwonie do mamuśki żeby mi kurier nagrała - Gość ma więcej szczęścia niż rozumu. hehe -ale farciarz!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
kiedys widzialem tak zaparkowane tico na trasie torunskiej
  
 
O wlasnie tak to wygladalo



pozdr
  
 
Już nie miał gdzie zaparkować.
  
 
to wy nic nie wiecie?
od 1 IV w wawie rusza kolej nadziemna, poduszkowa, jedno-torowa,
to samo co w japonii. predkosc maxymalna - 376 km/h.
a to pewnie generalna proba...
  
 
Taa albo nowy system Nissana Inteligentny Samochod nie trzeba kierowac sam jedzie po szynach

pozdr
  
 
Widziałem takie coś w Sopocie,kobita zaparkowała tak jakieś zachodnie autko
  
 
Hmmm... Ciekawy sposób na brak miejsc parkingowych
  
 
Prawdziwy terenowy woz, wjezdza wszedzie tylk ze zjezdzaniem ma jeszcze klopot nissan musi nad tym popracowac
  
 
A w ajki sposób on tam wjechał? Czy tam był jakiś ksos tej barierki? Po to niemozliwe żeby tak go podbiło!
Panowie, a może to akcja reklamowa Nissana. Zobaczcie jeden samochodzik na barierkach i cała polska o nim gada i ogląda. To jest dopiero reklama!
  
 
Kiedyś była taka reklama Nissana: U can with Nissan.
Czyli ten model tak ma.
  
 
Ja to widziałem kilka lat temu jak gościu "zaparkował" Wartburga na chodniku koło Wisłostrady. Autko było na dachu pomiędzy ławką (taką drewnianą do siedzenia), a barierką. Żeby było bardziej interesująco był oparty bagażnikiem o barierkę, a maską o ławkę. Tak że miał trzy punkty podparcia.
  
 
Polak (tudzież Polka ) potrafi
  
 
Nissan for ever.
  
 
Majchal dokladnie fotka tego nie objela ale 5 m w lewo (patrzac na zdjecie) byl skos w dol i tam wlasnie wlazl na barierke

pozdr
  
 
To ktos musial byc zajebiscie wytrawnym kierowca zeby sie tak slicznie na tym utrzymac i az tyle bez upadku przejechac :> ... tzn nie wiem ile tam jest miedzy obiema barierkami ale musialo to wygladac dosc smiesznie
  
 
No wlasnie ja nie wiedzialem czy mam sie smiac czy nie a miedzy barierkami jest okolo 80cm no moze metr

pozdr
  
 
Widziałem analogiczną sytuację na moście Gdańskim w Warszawie. Koleś tak daleko nie wjechał - tylko do połowy auta. O ile pamiętam auto też było srebne i też Nissan (tylko 3-drzwiowy). Może to jakaś nowa moda?