KONKURS na BANER

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niniejszym ogłaszamy konkurs na baner reklamowy, który będziemy umieszczać na zaprzyjaźnionych stronach.
projekty proszę zamieszczać w tym wątku.

rozstrzygnięcie konkursu w grudniu.
  
 
A oto moje dwie propozycje:




[ wiadomość edytowana przez: krzychuk dnia 2005-12-10 00:32:20 ]

Podoba sie troche czy nic a nic???

[ wiadomość edytowana przez: krzychuk dnia 2005-12-10 00:33:13 ]
  
 
a ten film sie przesuwa???
fajne, ale wiecej kontrastu/ostrosci na logo by sie przydalo.
  
 
Niestety film sie nie przesuwa a i niemam zdjatek w jeszcz lepszej rozdielczosci.Zdjatka zaczerpniete z netu a po zmniejszeniu dodatkowym wychodzi tak jak wychodzi
  
 
Mi się bardzo podoba -chociaż wolałbym jakby coś mrygało i się ruszalo

Tak czy inaczej - brawko Krzychuk - jest pierwsza propozycja!
  
 
całkiem, całkiem...

a może spróbujesz aby zdjątka się zmieniały?
  
 
spróbuje jeszcze cos wykombinowac z tymi zdjatkami ale ciesze sie ze prototyp sie podoba
  
 
A mi sie bardzo podoba....szczególnie ten pierwszy baner i nie musi sie nic ruszac

Dobra robota Krzychuk
  
 
Cytat:
2005-12-10 10:14:26, zax pisze:
A mi sie bardzo podoba....szczególnie ten pierwszy baner i nie musi sie nic ruszac



pitu, pitu... klub to nie tylko klasyki... drugi jest ŁADNIEJSZY.
  
 
Cytat:
2005-12-10 10:22:58, Góral pisze:
pitu, pitu... klub to nie tylko klasyki... drugi jest ŁADNIEJSZY.


ha! Zgodzę się z Góralem Ale to prawda że fajny jest pomysł, ale nie umniejszając go, już nieraz spotykany Fajnie by było jakby sie ruszał i np można by do niego dodać takie paseczki jak jak na starych taśmach filmowych - żeby wyglądały jak projekcja starego filmu
  
 
Jak dla mnie super, ale przydała by się tam fota sportowej Lady 112 Super 1600 . Krzyhuk a nie możesz zrobić tak, aby te banery nie jako następowały pod sobie tzn Mamy najpierw jeden baner z klasyką po czym następuje błyska jak flesz z aparatu potem dajemy baner numer dwa z Samarami potem błysk i np. trzeci baner ze współczesnymi Ladami czyli 110 i Kalina. Co do pomysłu Mika to osobiście uważam, że to nie jest dobry pomysł, ale faktycznie trzeba by coś pokombinować z samym Logo aby bardziej czytelne. Wszystko, co napisałem to naturalnie tylko moja skromna sugestia, aby rozwiązać problem statyczności banerka no i tego, jakie foty mają na nim być.
Pozdrawiam DEx
  
 
Cytat:
2005-12-10 11:18:27, MikeB pisze:
ha! Zgodzę się z Góralem



idę na komin...
  
 
Panowie! Ale chodzi też o takie zwykłe logo tylko z przerobionym adresem strony klubowej ( np. w raach wymiany z youngtimerem.pl)
Paweł
  
 
a to zwykłe logo jest. ale baner też można wymienić
  
 
Cytat:
2005-12-10 20:38:13, Góral pisze:
idę na komin...


To poczekaj do 24 grudnia

A ja uważam, że i logo i banerek trzeba odświeżyć Pomysłów już nie daje, bo nie wszystkim się moje pomysły podobają
  
 
Cytat:
2005-12-11 13:11:10, MikeB pisze:
A ja uważam, że i logo i banerek trzeba odświeżyć



MIke, samo uważanie niewiele zmieni. chętnie obejżymy twoje projekty.
  
 
Już zamieszczałem jakiś czas temu hipotetyczny schemat przykładu loga, ale wam się nie spodobał - taki okrągły był
  
 
Mike zamieść tutaj - przedyskutujemy, ja osobiście nie kojarze tego
Propozycja Krzycha bardzo fajna - tylko ja bym to proponował tak żeby w jednym banerze przesuwały się fotki wszystkich modeli chronologicznie od 2101 aż do najnowszych i pozniej mógłby być błysk i na całym banerze pojawiałby się adres strony Oczywiscie w czasie pojawiania sie fotek też byłby widoczny tylko z boku w mniejszym formacie (tak jak w projekcie)
Wybaczcie, że ograniczyłem się do opisu, ale niestety ekspertem od grafiki nie jestem
  
 
Oczywiście wszystko do totalnej rekonstrukcji, chodzi tylko o schemat A że nie jestem komputerowym absolwentem sztuk pięknych, to i schemat taki:

Cytat:
2005-07-22 19:51:23, MikeB pisze:
Hmm...niżej zamieszczam "szkice", bo przecież Humel ma wszystkie obrazki, a chodzi przecież o koncepcję - zatem poniżej przedstawiam koncepcję, którą oczywiście trzeba ulepszyć

  
 
hmmm... trzeci ihmo odpada.