Głosniki z tylu na przod podejda???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mk VII

Z przodu zaczely mi powarznie trzeszczec i myslalem coby przelozyc oryginalne z tylu na przod, ale nie wiem czy podejda.

Ktos robil taki przeszczep??
  
 
Nie wiem jakie są oryginalne głośniki z tyłu bo nie miałem, ale z tego co wiem to są to elipsy a z przodu są okrągłe więc bez rzeźbienia się nie obejdzie...
  
 
absolutnie nie podejdą, chyba że to ma nie mieć ładu i składu to wtedy da sie wszystko założyć tył to elipst 4/7'' taki dziwny rozmiar a przód w orginale to coś koło 12 cm (też wynalazek swoją droga i do tego jeszcze bardzo różnie mocowany w orginalnych przejściówkach czasem na wcisk i klej miałem takie 2 kpl czasem na 3 odpowiednio wygięte blaszki, miałem te 2 drożne na plastikowych zastrzaskach....było wiele rodzajów tego staffu w Esssim...
  
 
ewentualnie jak już tak bardzo chcesz to popracuj z płytą MDF i będziesz maił głośnik na sała długość siatki osłaniającej
  
 
Cytat:
2005-11-17 23:18:49, Snale pisze w profilu:
Ford Eskord



przypominają mi się ogłoszenia z wczesnych lat 90 o sprzedaży właśnie Eskordów, Kadedów albo Rekortów ewentualnie Askona czy inny Peżot
  
 
e co wy tu za pierdy gadacie?
kolega ma mk VII? tak? no wiec to na 99% te same glosniki...

ech "szustkowicze" sie odezwali




[ wiadomość edytowana przez: BUGZ dnia 2005-11-18 13:36:07 ]
  
 
hmm nie zauwazylem ze ten Eskord to nie Cąbi
sorry
jednak nie gadacie pierdow

ale w kombi sa takie same


[ wiadomość edytowana przez: BUGZ dnia 2005-11-18 13:41:20 ]
  
 
Dzieki za odpowiedzi.

Nie pozostaje mi inc innego jak stopniowe zmienjszanie ilosci basow (ktore mi i tak ine sa jakos bardzo potrzebne do gitarowej muzyki) i jezdzenie z trzeszczacymi glosnikami
  
 
Przecież możesz sobie kupić jakieś stosunkowo tanie głośniki na przód które nie będą ci pierdziały