L U B L I N - spoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.


Ze względu na brak możliwości zdjęcia ankiety ze starego postu o spotkaniach lubelskich, zakładam nowy (poprzedni do wglądu będzie sobie pewnie leżał zablokowany gdzieś na dole kategorii ), w którym będziemy kontynuować dyskusje na ten temat. Moja propozycja co do grudniowego spotu to druga niedziela miesiąca czyli 18.12. Co Wy na to?

EDIT: Druga niedziela to 11 a nie 18

[ wiadomość edytowana przez: cebka dnia 2005-11-22 22:20:46 ]
  
 
W drugie weekendy miesiaca mam zjazdy na uczelni ale wiekszosc w ankiecie opowiedzaila sie wlasnie za taka opcja, wiec trzeba bedzie ustalic wlasnie ten termin jako staly czas spotkan.
  
 
Ja muszę zbadać plan zajęć, bo mi znów coś poprzestawiali... Jeszcze w tym tygodniu dam znać.
  
 
Mam juz gadzety klubowe. Dostpene są:

Koszulki polo: 25 zl
Czapki: 13 zl
Smycze: 15 zl
Podkładki pod tablice rej. prostokątne i kwadratowe : odpowiednio 5 zl i 8 zl
Są też naklejki trzy na przód i dwie na tył (po 15 zl sztuka) i 10 malych naklejeczkek (po 3 zł sztuka). Ale naklejki to zamowione chyba byly juz
  
 
Owszem, jak już pisałem 7 małych jest zamówionych - 4 wewnętrzne i 3 zewnętrzne No i moja czapka ofkoz
  
 
Ja poproszę smycz, koszulkę, dwie podkładki prostokątne . Na razie chyba starczy, bo nie wiem czy wyrobię z kasą. W terminie późniejszym piszę się na naklejki na przednią i tylną szybę. Co ze spotem? Druga niedziela grudnia mi odpowiada (11.12.), chyba że mój potomek zechce wcześniej przyjść na świat, ale cóż siła wyższa.
  
 
Ej RX my sobie zrobimy spota pod uczelnią ,bo ja też mam 10-11.12 i 17-18.12
  
 
Nie wiem czy i ja nie mam 11.12 zjazdu
  
 
hehe i się okazało że ja też mam 11 zjazd w piątek w ten weekend (bo nie wiem dokładnie który to będzie) mogę się spotować bo potem mam ćwiczenia w sob - nd i nie dam rady. Generalnie jestem za spotem 18-go, bo z tego co widzę to 11-go wiele ludzi to nie będzie.
  
 
No to chyba w grudniu trzeba spot zrobic 18, a od nowego roku pomyslimy z drugim weekendem kazdego miesiaca
Pippen spocik pod uczelnia jak najbardziej
EDIT:
Pippen a co z filmem z Brodów? W końcu bym go zobaczyl



[ wiadomość edytowana przez: RX dnia 2005-11-27 23:08:30 ]
  
 
Jestem zdecydowanie za 18-tym, już wiadomo że 3 z nas ma 11 zjazdy więc chyba nie ma sensu robić wtedy spotu bo frekwencja marna będzie... BTW - Zbity mówił mi że złapał dziś na mieście klienta który jechgał Fiatem... WPT 1313 Zaprosił go nma spota, a ja zaprosiłem człowieka co to jego klasyk ma być jutro w Super Ekspresie
  
 
To jak, robimy jakiegoś spota? Bo nie wiem czy Fiata myć
  
 
moj zostal umyty splukany karcherem, i koniec jazdy w tym roku
  
 
Heh, na moim jest teraz więcej brudu niż lakieru
  
 
Spot trzeba zrobic 18, tak by wynikało z deklaracji na początku tego topicu Wiec wiczorkiem jakies info sie podwiesi i bedzie gitara. Grila robimy czy cos? Bo jak bedzie snieg to wiadomo jedziemy sie slizgac.. tylko trzeba Cebke uprzedzic gdzie jedziemy driftować bo znowu pojedzie w drugi koniec miasta
  
 
Grilla można zrobić zawsze
A co do ślizgania - się zobaczy jakie będa warunki... gdzie można jechać się ślizgać wogóle?
  
 
18.12 jestem wolny po 15.00 ,do tej mam zajęcia,więc lekko się spóźnie na spot ale będe
  
 
Ja mam zajęcia ale i tak bede . A przecież slizgać sie można i bez sniegu tylko że wtedy opon szkoda .
  
 
Ja tam bym sie nie poślizgał za wiele z moją "potężną" mocą silnika...
  
 
a gdzie bedzie to spotkanie? ja tez bym sie chetnie "zlota strzala" pojawil