Andrzejki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jaaaam saaaaaaaaam sooobie paaaaaneeeem , gdyyyyyyyyy sieeeedze nad dzbanem.....

ide dzis pochlac ze znajomkami w ramach andrzejek a wy jak macie zamiar spedzic ten czas??

BTW WSZYSTKIM JEDRKOM Z KLUBU ZYCZYMY EWRYFINK BEST END GREJT !!!


doooobra kasuj mosci waflu watek bo twoje klubowicze nic nie pisza :| ja bym juz dawno zrobił czystki a ciebie to ja chyba z jednosladów





[ wiadomość edytowana przez: arsen dnia 2005-11-25 09:33:16 ]
  
 
Arsenio, od kiedy dzis są andrzejki??
  
 
e no nie dzis ale ja wtedy imprezowałem a wczoraj prawie cały dzien spałem kobita mi sie rozchorowała i nie ide w niedziele na impreze "poprawinowa" esh ale jakby nie było..nadrobie
  
 
Cholera :!: :!: :!: :!: Faktycznie, andrzejki...no wiec w andrzejki prosze ja Was, nic nie robie . Zreszta, swietowac bede jak bedzie Tomasza a nie Andrzeja
  
 
kobita na delegacji, siedze sam z dzieciakiem... to jakie tu Andzrejki? Zreszta, ja nie jedrek. Zobaczymy, moze w sobote cos sie wymodzi...
  
 
pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić pić

a po za tym loooooos