Białe tarcze mk6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
czy ktos moglby mi wysłać wzór bialych tarcz do mk6 [w dobrej jakosci] gotowych do drukowania chcialbym miec cos nowego w moim aucie moj mail brwisty@wp.pl dzieki wielkie POZDRAWIAM


[ wiadomość edytowana przez: LobsterMan dnia 2005-12-03 20:34:46 ]
  
 
Powodzenia!!!
Ja sie doprosic nie moge od pol roku
Raz mi ktos przyslal (wielkie dzieki) ale na drugi dzien mi system wywalilo i sie pokasowalo all.
ja tez bym poprosil przy okazji do 240 z Obr. matador@poczta.fm
  
 
ale jaja! az pol roku? no zobaczymy jak to bedze! tez potzrebuje do 240 z obr
  
 
tez by mi sie przyudałuy to moze kupie albo sam zrobie zeskanuje i duostepnie i mk 6 załatwimy i tylko zostanie 6 pozostałych wersji ale od 6 pasuja do 5 wiec tylko 5 wersji a moze by zalozył cos w stylu downlow i tam kazdy by dawał co ma i było by super ?
  
 
Chłopaki poszukajcie sobie w archiwum, mam jedynie do MK5-6 z obrotkiem i prędkością220km/h(zdj. w profilu) a temat jest często poruszany więc napewno coś tam znajdziecie, co do ręcznej roboty to moge dać pare wskazówek i jak je założyć. oraz instalacja diód zamiast żarówek, temat równierz poruszany więc dacie rade. Jak co to pisać.Pozdrawiam
  
 
panowie! na allegro jest kilka wzorow tarcz! drukowalem je na drukarce laserowej i owszem skala jest 1do1 ale jakosc juz jest nie ta! widac piksele widac deseń a chodzi o to zeby bylo estetyczne i ładne i w dobrej jakosci! owszem mozna kupic tarcze na allegro ale poco jak mozna miec za darmo lub zrobic je samemu! pozdro
  
 
Cytat:
2005-12-04 02:42:53, mati09 pisze:
a moze by zalozył cos w stylu downlow



Downlow? A co to takiego?
  
 
Cytat:
2005-12-05 07:50:42, sodax pisze:
Downlow? A co to takiego?


to cos jakby "Dółniski" oj juz sie nie czepiajmy.

tak a propo to ja tez szukam, kiedys udalo mi sie nawet znalezc post gdzie koles wyszukal w sieci duzo skanow obrazkow itp dotyczacych zegarow ale linka nie zapamietalem a teraz jak szukam nie da rady go znalezc i nawet nie wiem czy to bylo na tym forum czy innym. jak cosik bedziecie mieli to prosze oto moj mail emilek0@op.pl

tez sobie to chce zrobic po swojemu
  
 
Cytat:
2006-02-03 16:20:10, ICEMANIK pisze:
to cos jakby "Dółniski" oj juz sie nie czepiajmy.


???????????????????????????????????????????
  
 
Skoro tak ladnie prosicie

http://konieckropka.com/zegary_mk5-6_gole_cdr8.cdr

  
 
Moje zegary he he

>profil<

[ wiadomość edytowana przez: kubusiek77 dnia 2006-02-05 20:21:49 ]
  
 
thnx retrospekt,
wreszcie dorwalem w corelu:]
troche smiesznie wygladaja z tymi kuleczkami zamiast kresek ale jak nie znajde takich jak orginalki to cos sie na to poradzi samemu
  
 
Cytat:
2006-02-05 21:39:21, zenq pisze:
thnx retrospekt, wreszcie dorwalem w corelu:] troche smiesznie wygladaja z tymi kuleczkami zamiast kresek ale jak nie znajde takich jak orginalki to cos sie na to poradzi samemu



a ile to w corelu z kolka zrobic kreske? chwila moment i juz

podziekowania to do kubusia - ja od niego dostalem skoro mam to sie dziele