Sony cdx 2020, czy ktos posiada?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zastanawiam sie nad kupnem radia z cd.. niestety finanse mam mocno ograniczone wiec pozostaje mi kupic radio firmy "no name" alnbo jakies w miare markowe, ale z tych tanszych... zastanawiam sie wlasnie nad sony cdx 2020... moze ktos ma, chcetnie poznalbym opinie na jego temat...
pozdrawiam!
  
 
mam. jestem zadowolony. gra ładnie i czysto. osobiście polecam. jest chyba najprostszym soniakiem z tych nowszych ale podstawowe i najważniejsze funkcje posiada. po wyjęciu nie pamięta co prawda czasu ani ustawionych stacji ale mnie to akurat nie przeszkadza
pozdr
  
 
Ja kupiłem za 499 zeta SONY CDX 2220 i jest jak za tą cene zajebiscie dobrze gra
-Xplod
-4x50W
-MP3
-itd.
-srebne
Polecam za tą cena nie ma duzego wyboru wienc lepiej firmowe z dobrą gwarancją
  
 
Ja posiadam i wkurza mnie fakt,
że nie ma podbicia basów!!
Gdybym dzisiaj miał kupować radyjko nie kupiłbym go jednak, wybrałbym lepszą używkę...
jeśli chodzi o napęd jest bardzo dobry nie przeskakuje, chyba że jedziesz po płytach betonowych z dużymi dziurami i to też sporadycznie przeskoczy
pamięta datę i czas pod warunkiem że nie wyjmujesz całego radia ale po co to czynić skoro jest panel, wygląda ładnie ale uzyskać na nim bass graniczy z cudem....
  
 
Cytat:
2005-12-04 14:32:12, RGS pisze:
... pamięta datę i czas pod warunkiem że nie wyjmujesz całego radia ale po co to czynić skoro jest panel...


Oj RGS zebys sie ktoregos ranka nie zdziwil Rowniez tak myslalem i teraz na pamiatke pozostal mi panel od radia tylko . . . Wyjmowanie samego panela ma sens w tym kraju tylko jak ma sie garaz , badz trzyma na parkingu
  
 
oo, moze przy okazji ktorys z kolegow bedzie wiedzial ile kosztuje taka kieszen, zeby mozna bylo radyjko zabierac ze soba.. no i uchwyt do radia by sie wtedy przydal pewnie?
  
 
ja kupilem kilka dni temu Sony cdx-s2020 i jestem zadowolony z niego.Kieszen i klucze sa w komplecie.
  
 
Cytat:
2005-12-04 13:47:00, Adam16 pisze:
...Polecam za tą cena nie ma duzego wyboru wienc lepiej firmowe z dobrą gwarancją

Wybór jest i to spory...
W tej cenie jest conajmniej kilka modeli markowych (JVC, PIOnier, Sony, Blaupunkt, Clarion, Panasonic...) wszystkie z Mp3. Klepnij na allegro.
  
 
ok, radyjko zakupione, wstawione... ladnie gra, nie przeskakuje pomimo braku buforowania... generalnie polecam.... pozdrawiam i dziekuje wszystkim za opinie...
  
 
Cytat:
2005-12-04 17:33:43, majkelos pisze:
oo, moze przy okazji ktorys z kolegow bedzie wiedzial ile kosztuje taka kieszen, zeby mozna bylo radyjko zabierac ze soba.. no i uchwyt do radia by sie wtedy przydal pewnie?



ok 50zl... ale bedziesz tracil wszystkie ustawienia przy wyjeciu radia.... bo kupile sony, przy blaupunkcie bys nie tracil tych danych (Blaupunkt Porto Cd34 koszuje nowy w media 399zl)
  
 
Cytat:
2005-12-07 10:53:40, Kacper85 pisze:
ok 50zl... ale bedziesz tracil wszystkie ustawienia przy wyjeciu radia.... bo kupiles sony, przy blaupunkcie bys nie tracil tych danych (Blaupunkt Porto Cd34 koszuje nowy w media 399zl)