Problem z CORSA B 1.0

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie czy ktos moze wie dlaczego obrot spadaja i silnik gasnie w momencie gdy stoje np.na swiatlach na luzie, obroty tez spadaja i silnik gasnie gdy np parkuje na parkingu, szególnie na wstecznym, ponadto zapala sie czasami zółta lampka od silnika.
dariofo

[ wiadomość edytowana przez: dariofo dnia 2005-12-07 20:35:42 ]
  
 
myśle że to moze być silniczek krokowy , możesz to sprawdzić czytając błąd , który możesz sam odczytać .
  
 
jak zolta lampka sie zapala to silnik przechodzi w tryb awaryjny zebys mogl jechac. Nalezy sie zglosic do ASO podpiac kompa i wyczytac bledy bo niestety ja tez mam cos nie tak bo mi czasami wogle niechce zapalic kreci kreci zaskakuje i znowu kreci....
  
 
ja tez mam malutki problem a mianowicie nie dziala mi spyskiwacz tylniej szyby, pompka chodzi czy jest moze jakis osobny zbiorniczek na plyn do tylniej szyby??
  
 
Co do tej zoltej lampki silnika to najlepiej jest pojechac do mechanika i podpiac auto pod komputer szybko mozna znalesc przyczyne. mi rowniez zdazylo sie gasniecie samochodu na niskich obrotach jak samochod byl juz zagrzany, po prostu zgasnal tzeba bylo chwilke poczekac az ostygnie i mozna bylo spokojnie jechac. Mechanik podpial kompa i stwierdzil ze jest to wina czujnika na wal, wymienilem go i jest wszystko ok.