Ktore radyjko wybrac??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kenwood i pytanie laika - to wyjscie wzmacniacza 1 rca to o co biega?? Jeden chinc czy dwa ??jeden to cos bez sensu chyba bo jak z kanalami??
pioneer
jvc i tu znowu pytanie o to wyjscie na wzmacniacz - o co tam biega??
A moze Sony?? Ale odnosnie tych tanich soniaczy tu na forum czytalem,ze slaby bass (brak podbicia).

I co myslicie??Ma to byc do ciezarowki,ale moze podmienie z aiwa ktora mam w escorcie,wiec musi grac ladnie i wspolpracowac ze wzmacniaczem.
  
 
clarion
  
 
1XRCA czyli wyjście pary kanałówJak chcesz Seba dobre radio to mam na sprzedaż Pioneera 1400RB, zapytaj Shaq27 o to radio to ci o nim opowie.Ma więcej funcji i lepszą jakość wykonania niż ten Pioneer co go z allegro pokazałeś
  
 
SONY CDX-S2220
Kolor: Srebrny.
Rodzaj panela: Standardowy.srebny
Wyświetlacz: LCD.
Moc RMS [W]: 4 x 50.
Rodzaj odtwarzanych płyt: CD, CD-R, CD-RW.
Odtwarzanie plików MP3: tak.
ten
ja jestem zadowolony jezeli nie masz w planach car audi robić to starczy ten
  
 
Muzzy ma racje,jesli ma tego Pioneera to śmiało go bierz.Jeśli chodzi o niezawodność i przedewszystkim o dzwięk to bedzie to zakup najlepszy.
  
 
Szczerze to pionieer mi sie az tak wizualnie nie widzi i mimo wszystko chcialbym nowe(chodz pewnie gorsze).
Zastanawiam sie nad tym kenwoodem.
  
 
Wiesz...jeśli zależy ci na wyglądzie to spoko , ale jak chcesz mieć w aucie sprzet który "gra" to wybierz Pioneera.
  
 
Cytat:
2005-12-13 08:36:35, jacQ79 pisze:
Wiesz...jeśli zależy ci na wyglądzie to spoko , ale jak chcesz mieć w aucie sprzet który "gra" to wybierz Pioneera.



Ale akurat nowe Kendwoody wypadają całkiem całkiem w testach
  
 
Cytat:
2005-12-13 10:36:45, Kacper85 pisze:
Ale akurat nowe Kendwoody wypadają całkiem całkiem w testach



Tak ogolnie to kenwood z tego co wiem ma dobre sprzety.Na pewno dobrym bylby ten clarion co go podalem ,ale wyglad ma bardzo beznadziejny.
  
 
ja tez zakupiłem ostsatnio kenwooda i rzeczywiscie kozacko chodzi ale mozna kupić cos alternatywnego np : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75338447 albo http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75790483
  
 
Jak chcesz ładne radyjko i mocne i niezawodne to ja Ci polecam Panasonic CQ-C 130GN lub CQ-C 1301
RADIO
  
 
Ja wybrałem sony cdxr 6550. ładne proste w obsłudze i ma mp3.
ma bardzo fajny eqalizer. seryjne 3 ustawienia podbicia basu i trzy podbicia wysokich. wydaje mi sie ze kazdy kto wymaga od radia czegos wiecej niz tylko mocy spokojnie zaspokoi swoje oczekiwania. cena troche za wysoka ale jak ( w moim przypadku ) św. mikołaj ma nadwyzke kasy a ty byłeś grzeczny to ci sie nalezy
  
 
To ja powiem tak miałem Sony i przesiadłem się na Alpine.

Na tym samym osprzęcie - okablowanie głośniki zwrotnice, różnica między Sony a Alpine była duża!! Sony dźwięk pudełkowy mocno spłaszczony, niezłe wysokie tony, niskie bardzo słabe!!!
  
 
A jaki to model sony'ego miałeś?
I czemu zmieniłeś ( nie licząc pudelkowatego dzwieku )?
czesto sie zdarza ze kupujemy radia dla napisu.( np. apine czy pioneer )
czy chodzi o markę radia czy rzeczywiscie o dzwiek?

  
 
Już odpowiadam miałem CDX 2500R, kupiłem je po uprzednim sprawdzeniu jak gra na moim sprzęcie i dopiero odsłuch zadecydował a nie napis kolorowy wyświetlacz czy zajefajna klapka na cd...

W sumie nie chciałem nic kupować ale kolega się pozbywał więc wziąłem na 2 dni na odsłuch i wtedy kupiłem...
  
 
Jak juz udało mi sie nadmienić, ja spotkałem św. mikołaja i mnie zapytał czy dziecko było grzeczne i co by chciało pod choinkę. Bez namysłu rzuciłem RADIO SAMOCHODOWE. Wybór padł w media czy w saturnie i z posrod wielu innych wybrałem ( troche w ciemno ) własnie ten model. Sprawdziłem je w samochodzie kumpla i gra ładnie wiec zaczynam sie modlić zeby w naszym TUTUCIE tez grało.
  
 
A ja kupilem tego kenwooda i wszystko fajnie,szybko i w ogole,ale..
Mimo iz w opisie pisalo " 1RCA" wyjsc nie ma.Wiec juz wieczorem odeslalem i zobaczymy co dalej
  
 
Witam

Ja to myśle o blaupunkcie jakims z przedziału 400 zł są niezłe w media markcie, ale niewiem jak sie sprawuje i czy kupic sobie z panelem czy cale wyciagane i jesli z panelem to dokupie sobie mascowinice klapke na radio.

Napiszcie co sądzicie

pozdrawiam
  
 
tak przy okazji gdziekupić wspomnianą maskownice???

ps. blaupunkt raczej dobry wybór.
  
 
Tylko !!!RADIO MARYJA!!!