MP3 transmiter

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Przeglądałem sobie Car Audio na allegro i znalazłem nowe urządzenie - MP3 do samochodu
Na razie napisałem pytanie do gościa, który kupił coś takiego o jego opinie. Może się skuszę, bo radia nie chcę zmieniać (Ford 5000) a trochę brakuje mi swojej muzyki. Co Wy na to?
  
 
Wygląda fajnie. Też o tym myślałem, ale chętnie bym usłyszał opinię kogoś, kto coś takiego ma.

Z drugiej strony jadąc w dalszą trasę.... Co chwila trzebaby chyba mieszać tymi częstotliwościami, co mi się już mniej podoba...
  
 
taki zwykły transmiter za 30 zeta miał problemy z częstotliwością, przeskakiwała o 0,5stopnia w każdą strone i efektem było że muzyka sie ściszała.może te już tego nie mają?
  
 
Dostałem odpowiedź od klesia który kupił ten transmiter. Mówi że bardzo dobrze się sprawuje i jeszcze nie zdażyło się (ale to tylko w przeciągu tygodnia użytkowania) żeby zgubił częstotliwość.
  
 
Cytat:
Dostałem odpowiedź od klesia który kupił ten transmiter. Mówi że bardzo dobrze się sprawuje i jeszcze nie zdażyło się (ale to tylko w przeciągu tygodnia użytkowania) żeby zgubił częstotliwość.



Jak już kupisz, to daj znać jak to biega
  
 
brr what is this
mnie raczej nie bawiloby śmiganie z otwartą popielniczką i kupą kabli wystających kolo lewarka zmiany biegów ale kwestia gustu
  
 
Akurat kabli żadnych nie będzie, bo pendrive będzie podłączony pod usb, a co do wyglądu to nie kwestia że ma ładnie wyglądać tylko dobrze grać
  
 
kupiłem taki najtańszy transmiter i jestem zadowolony. Mimo niskiej ceny nie ma kłopotu z gubieniem sie częstotliwości a jakość jest też zadowalająca. Jesli chodzi o wystające kable to można go odpalać również na baterie jak ktoś woli W każdym razie jest to dobra chwilowa alternatywa gdy nie ma sie kasy na radio MP3
  
 
TO albo nie przeszkadza CI jak gra albo sam nie wiem. Ja kupiłem teoretycznie jeden z najlepszych transmiterów Z-CYBER i byłem bardzo niezadowolony z jakości. Oczywiście nic nie przeskakiwało bo w nim jest wyświetlacz cyfrowy. Na wszelki wypadek wymieniłem go na nowy egzemplarz ale dla mnie to porażka. Mam 2 razy używany (pierwszy i ostatni) Z-CYBER. Jak ktoś chce chętnie odsprzedam. Ma jeszcze gwarancję chyba. A może jakaś wymiana
  
 
Nie wiem jakie masz wymagania jakościowe ale mi tam wystarcza. mam seryjne radio Forda, 2 seryjne głośniki z przodu wiec na razie transmiter tez wystarcza. Jakość jest "radiowa" bez zadnych szumów...
  
 
Miałem radio fordowskie a do tego 2 standardowe głośniki i mnie się to nie podobało a do jakości radiowej wg sporo brakowało. Ja w każdym razie zmieniłem radio ale jakby co chętnie odsprzedam albo się zamienie. Ktoś z Wawy chętny??
  
 
zgadzam sie z opinia za radio 5000 nie gra za ciekawie, ale jak ktos nie chce zmieniac radia to pewnie jakosc transmitera nie bedzie tu przeszkoda. Jak ktos chce wykozystac transmiter do dobrego zestawu audio, to na pewno go wywali przez okno po 2 minutach sluchania i bedzie w plecy 140zl
  
 
Cytat:
2006-03-07 14:24:11, orczyk pisze:
Miałem radio fordowskie a do tego 2 standardowe głośniki i mnie się to nie podobało a do jakości radiowej wg sporo brakowało.



a moj transmiter ma ewidentnie jakość radiową. Kosztował 32 zł Zadnych szumów, trzasków, nie gubi częstotliwości, nic. Gra jak normalne radio.