WESOŁYCH ŚWIĄT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Święta idą więc niech szczęście wam sprzyja i milość rozświetla wasze życie
  
 
Bardzo ladna.... tapicerka Nawzajem Robi i najlepszego wszystkim
  
 
WESOŁYCH ŚWIĄT.
  
 
Wesolosci i najlepszego!
Co by plastiki dobrze sluzyly, bo FSO to w tym klubie coraz mniej
  
 
Równiez dokladam sie do zyczen
smaczego jajka panowie i panie
  
 
Wesołych tralalala Świąt... znowu napadało tego białego i na tym poprzestańmy z cytatem

Oby nam się dobrze działo zawodowo i prywatnie, udanych stanowisk w pracy, wyrozumiałych partnerów w życiu (dających zrozumienie nam i otrzymujących zrozumienie od nas), i oby nam się dzieci nie czepiały rakiet.

KiLeR, za takie coś, to, to... to składkę razy pinć powinieneś dostać, wywrotowcu jeden Jak dojdziemy do tego, że 99% klubowiczów będzie miało gwiazdkę, wtedy mooooże zaczniemy myśleć nad takimi życzeniami hehehe.
 
 
Wesołych Świąt
  
 
WESOŁYCH ŚWIĄT!!
  
 
Wesolych Swiat Bozego Narodzenia..........
  
 
Na scyńści na zdrowie
na to Boże Narodzyni

Cobyście byli zdrowi weseli
jako w niebie janieli

Cobyście mieli pełno gosci
jako na gałonzce łości

Cobyście mieli pełne łobory pełne pudła
coby wom gospodyni przy piecu nie schudła

Coby sie Wom darzyło kopiło
dyślem do stodoły łobruciło

Tak Wom Boze dej
HEJ HEJ HEJ


  
 
napisałem się przed chwilą sporo... ale zamiast wysłać skasowałem przypadkiem.. wiec drugi raz juz pisał nie bede...

weosłych i zdrowych...
  
 
Wesołych Świąt wszytkim związanym z FSOAK i wogóle FSO
  
 
Wesołych Świąt życzę!
  
 
Z okazji Świat i Nowego Roku najlepsze życzenia,
pachnącej lasem choinki,
na stole wódki i szynki,
wesołych kolędników,
podarków bez liku,
seksu na śniegu,
mniej życia w biegu!
Dużego Bałwana i zabawy do rana

BTW rzeczywiscie bardzo ladna tapicerka - moze Robi wiecej zdjec?
  
 
ja też sie przyłączam do życzeń
I skoro mamy już taki ckliwy post to powiem Wam że fajnie jest z Wami i dobrze się czuję wśród swoich.
Życzę Wam aby te święta upłynęły spokojnie w atmosferze wzajemnego zrozumienia i abyśmy wszyscy się spotkali po świętach w zdrowiu i dobrym humorze a starszy Pan w czerwonym wdzianku z białą długą brodą przyniósł Wam to co byście dostać chcieli najbardziej. Dla jednych będą to marzenia materialne dle innych duchowe - wszystkim życze spełnienia.
Jak to w święta bywa wielu z Was będzie na pewno podróżować odwiedzając rodzinny rozsiane w wielu miejscach, więc zycze Wam pewnej ręki na kierownicy i jasnego umysłu, aby bezpiecznie dojechać do celu podróży.
Ponadto życze Wam aby w ten szczególny czas spojrzeć za siebie do tyłu i pamiętac o tym co już było, ale jednocześnie patrzeć też w przód i myśleć co razem jeszcze możemy zrobić i przez to warto się wznieść ponad podziały i różnice które czasem nas dzielą aby umożliwić sobie wspólną realizację naszych celów
Trzymajcie się moi drodzy pozdrawiam staropolskim joł!
  
 
Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego Nowego Roku życzę Wam wszystkim.

Nieh tradycja FSO trwa wiecznie - to takie moje osobiste , ale pewnie inni mają tak samo
  
 
Ja takze dolaczam sie do zyczen
Wszystkiego Najlepszego, Zdrowia, Szczescia i czego tam tylko dla Swoich aut sobie wymarzycie
  
 
Powiem krótko... WESOŁYCH ŚWIĄT... I sczęśliwego nowego roku.

P.S. Jakby św. Mikołaj wpadł do was to macie mu polecić wymanę Renifera Rudolfa na pojazd z F.S.O.

Pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: taxi1313 dnia 2005-12-22 15:27:11 ]
  
 
Wesołych Świąt...a przede wszystkim zdrowychjak zdrowie jest to reszte sie załatwi
  
 
Wesołych, radosnych, ciepłych świąt,
wielu nowych części do aut pod choinką ,
sutego stołu, słodkich łakoci, szerokiej i bezpiecznej drogi,
wielu niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów w życiu (tylko pozytywnych).
Życzę wszystkim FSO maniakom