Kalendarzyk Klubu Espero 2006-Oficjalna Prezentacja !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ponieważ wraz z Darkiem 54495 doszliśmy do wniosku , że nieco wstydliwie było w zamian za przyzwoitą "wizytówkę" (patrz Klub Matiza lub rosyjski Klub Daewoo) wciskać ludziom papierki z klubową ulotką ....wrzuciliśmy do firmy reklamowej trochę materiałów esperakowych....do potrzeb stworzenia projektu i....druku Klubowych kalendarzyków!

Nie chcieliśmy mieszać na forum bo w ten sposób temat ,jak tysiące innych padłby po burzliwej acz bezowocnej dyskusji

Poniżej Prezentujemy gotowy efekt! (awers i rewers) ...kalendarzyki mają celowo format prawie wizytówkowy (88x52mm) , wydrukowane są w nakładzie wstępnym 1000 sztuk, efektowne , błyszczące ...super wyglądają !

...aaaa....koszt 1 szt. 25 groszy.




[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2005-12-24 00:15:48 ]
  
 
Noooo, oprocz nazwy BARDZO MI SIE PODOBA!

Profesjonalna robota

Naprawde po tych wszystkich projektach, w ktorych kazdy probowal swoich sil zobaczyc cos takiego jest czyms naprawde milym


Wielkie brawa
  
 
po prostu BOMBA

widziałem na żywo i wiem co mówie

  
 
chetnie sie w takie zaopatrze
  
 
dobra to ja biore z miejsca 10 kalendarzy gdzie mam wplacic kase?
  
 
SUPER POMYSŁ
Z miejsca biore 10 szt.
Kiedy możliwy odbiór ?
  
 
No piknie
tylko... kolor powinien być jedyny słuszny czyli granatowy metalik
Żartowałem
Reflektuję oczywiście. No to gdzie wpłacić?

--
Wiesiek
  
 
no panowie spisaliscie sie na bedal:]a moze pomyslicie jeszcze nad duzym formatem(takim sciennymmiło byłoby miec cos takiego w pokoju na scianie
  
 
Witam

Rewelacyjny pomysl Bogus, kalendarzyk jak sie patrzy! To gdzie kaske ma mdostarczyc, bo wzialbym 10 sztuk...
Pozdrawiam
Sylveriush
  
 
ja również rezerwuje...!!
może na poczatek... z 10 sztuk

pozdrawiam i gratuluje pomysłowości...
wszystko jest okey
  
 
Bardzo ekstra klawe!

10 sztuk zamawiam!
  
 
Tjaaa fajne... tylko ze ja K..... nic nie widze.. tylko jakis krzyzyk... Bogdan! dla mnie 20
  
 
Cytat:

dobra to ja biore z miejsca 10 kalendarzy



Cytat:

Z miejsca biore 10 szt.



Cytat:

wzialbym 10 sztuk...



Cytat:
może na poczatek... z 10 sztuk



Cytat:

10 sztuk zamawiam!



Co Wy tak masowa dychami bierzecie? Umówiliście się, czy jak?

Cytat:

dla mnie 20



Nareszcie jakaś zmiana
Kto da więcej?
  
 
Co to jest 10 szt. Rozdam w domu i juz nie będzie, ja odrazu biore przynajmniej 30, w końcu co to za pieniądze 7,50

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Pomysł i wykonanie świetne.
Dla mnie 20
  
 
ja tez 30
  
 
Spoko sprawa
Jak można to dla mnie 10 sztuk
  
 
Panowie i Panie ...proszę o cierpliwość...temat jest dopiero "wczorajszy"..jak ciut okrzepnie (znaczy zapozna się z nim większa grupa ludzisków) myślę że praktycznie będzie zrobić jakieś "zbiorcze" zamówionka coby kalendarzyki wysyłać jedną przesyłeczką w dany region do jednej osoby....oczywiście nie wykluczamy rozwiązań indywidualnych ...chyba poprosimy Andzię54495 o pomoc w ekspedycji (ma od nas TROCHĘ więcej czasu ...chyba )....
no i....
Baaardzo się Cieszę się iż że kalendarzyki się Wam podobają
  
 
Esperynek jak taki z Ciebie cfaniak to weź z 50sztuk i rozdaj znajomym w przedszkolu...
i nie kopiuj kogoś życzeń na forum...!!
  
 
Cytat:
2005-12-24 21:14:05, Amissu pisze:
i nie kopiuj kogoś życzeń na forum...!!


Przepraszam bardzo, ale czysty przypadek- zobaczyłem to w necie,a nie doczytałem, że Ty już to na forum umieściłaś. Obięcuję, że się to już więcej nie powtórzy!


[ wiadomość edytowana przez: Esperynek dnia 2005-12-24 21:28:45 ]