Corsa "B" wskaźnik pozoimu paliwa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !

Czy w waszych Corsach wskaźnik pozoimu paliwa lata na boki podczas podjazdu po gore lub szybszego ruszania???
Strasznie mnie to drażni

pawlog
  
 
Niom. Lata troszkę, ale mi to nie przeszakadza wcale Trzeba się przyzwyczaić i tyle. Ten typ tak ma.
  
 
lata lata a jak masz wskazowke na tej pierwszej kresce to np przy skrecianiu na skrzyzowaniu to wskazowka przechyla sie na czerwone pole mnie to ostro drazni jak na to patrze
  
 
pewno, ze lata.jak mi sie komornik zapala to zawsze sobie troche przyhamuje i wtedy od razu gasnie
  
 
A czy we wszystkich Corsach B jest świecąca kontrolka od paliwa? Pytam, bo mi nigdy nie zaświeciła. Na początku to nawet chciałem sprawdzić kiedy zaświeci. Jeździłem i jeździłem i zabrakło mi paliwa. Pomyślałem, że poprostu nie ma takiej kontrolki. Czy na pewno?
  
 
mi tez sie nie zaswiecila nigdy i wole nie testowac kiedy sie zswieci
  
 
trudno zeby nie latal jak w baku jest zwykly pływak luźny jak psie jaja na wietrze

jak nie wiecie ile macie jeszcze benzyny to zostawcie auto na rownym na jakies 3min na wlaczonym silniku i ustawi sie wam na rzeczywistym miejscu

a co do kontrolki rezerwy to nie świeci bo sie zarówka spalila na 99% musisz wykręcic licznik odpiąc linkę od prędkościomierza i zobaczyc z tylu ktora zaówka dochodzi do kontorlki i poprostu ja wymienic koszt naprawy max 1zł
  
 
a przy przekreceniu kluczyka na kontrolki powinna sie zaswiecic? mi sie nigdy nie zaswiecila moze akorat jej nie mam a licznik mam bez obrotka ja tam wole nie kabinowac ile na rezerwie da rade ujechac.
  
 
Hm a to dobre ;] 2 dni temu rozbierałem licznik , gdyź chciałem po prostu sprawdzić jakie dojście jest do żarówek (chce wstawić ledy pod deske) i nie zgadzam się ze stwierdzeniem kolegi , że Corsa B ma żarówke (kontrolke) pod wskażnikiem poziomu paliwa (śmiech) Corsa C owszem , B - nie sam sprawdzałem z czystej ciekawości ...

heh może masz przekażnik z C (hehehe) - n/c

[ wiadomość edytowana przez: dAsu dnia 2006-08-14 19:56:13 ]

[ wiadomość edytowana przez: dAsu dnia 2006-08-14 19:56:31 ]