Car Audio ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie.

Potrzebuje kupić odtwarzacz CD/MP3 - w rozsądnej cenie, ale nie bubel.

Co sądzicie o takich odtwarzaczach - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81707875 ?

Jakie możecie polecić do kupienia do 250zł ?

Pozdrawiam
Michał
  
 
nie kupuj tego!! lepiej juz dozbierac troche i kupic uzywaną firmowke!! te radia sa do niczego!!
  
 
...a jakiej firmy szukać ?
Alpine Blaupunkt Clarion JVC Kenwood
Panasonic Pioneer Sony ?
  
 
ja zawsze wierny pionkom, dla mnie super radyjka i niezawodne przede wszystkim, a mialem juz ich kilka uzywek a teraz gra noweczka
  
 
ja mam blaupunkta na CD i pinknie gra, ojczulek pionnera i elegancko. Mialem grundiga na cd i na jedna zimną noc zapomnialem wyciagnąc z samochodu... na drugi dzien nie dzialalo juz....:/ A sony jak dla mnie jakos slabo grają... wogole Sony w caraudio jakos slabo wypada...:/
  
 
Ja mam KENWOODA za ktorego zaplacilem naprawde spore pieniadze ale wiem ze warto bylo
  
 
Zapraszam TUTAJ.
  
 
Słuchaj Michał prawda jest taka że te podrubki to strata kasy bo to nie jest to czego potrzeba. Moim zdaniem jak już kupić to raz a pożadnie.Za 250 zł to będzie ciężko ale widuje na giełdzie rózne modele Pioneer-ów w okolicach 300 , 350 więc na twoim miejscu zaczekał bym jeszcze chwile i skołował trochę kasy bo moim zdanie m warto zainwestować w firme Pioneer albo Alpine.Osobiście miałem 5 Pionków i jedną Alpine z każdego byłem zadowolony.Osobiście posiadam radio Pioneer DEH 7700 MP
  
 
Cytat:
2006-01-20 23:24:56, Michal83wr pisze:
Witam serdecznie. Potrzebuje kupić odtwarzacz CD/MP3 - w rozsądnej cenie, ale nie bubel. Co sądzicie o takich odtwarzaczach - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81707875 ? Jakie możecie polecić do kupienia do 250zł ? Pozdrawiam Michał


właśnie to sa buble kup markowy sprzęt, tak jak kolega Inferno mam kenwooda i jestem z tej firmy zadowolony pozdrawiam
  
 
ja mam CLARIONa i dwa wzmacniacze 500W sony, 200W poneer i kondensator 1 farad i subwoofer JBL 800W oraz 6 glosniików blaupunkta! gra tak że se szyby trzesą w domu jak dam na maxa! wiec sugeruje firmowe produkty bo jakość to jakosć a bubel to bubel
  
 
Koledzy maja racje!!!szkoda kasy na nie wiadmo co??Te radyjka fajnie wygladaja ale tylko wygladaja.Ja osobiście jestem wierny Poinnerowi.Te radyjka naprawde fajnie grają>teraz mam DEH 5700MP.
  
 
Nie miałem kasy jak kupowałem swoje radyjko, ale stanowczo wolałem kupić taniego, nie nowego Blaupunkta, bez bajerów (nie ma mp3 ani nic takiego) i wiedzieć że będzie grało przyzwoicie i mnie nie zawiedzie przy pierwszej lepszej okazji, niż wydać na coś takiego. Widziałem co z tymi radyjkami się dzieje po jakimś czasie, nie mówiąc o tym że obsługa pozostawia wg. mnie sporo do życzenia. A granie? No coś tam brzdękoli
  
 
Oczywiscie ze kazdy odradzi Ci radia firm x.. Bo starsze markowe uzywki graja niebo lepiej niz takie nowe "radia", to trudno radiem nazwac...
Ja mam Sony r3300..stary ale jary gra dobrze, ale na sezon czaje sie na jakas lepsza Alpinke..

OT. LobsterMan - jak masz tak pisac ile mocy ma Twoje audio to lepiej nie pisz.. JBL 800W to ma mocy szczytowej... Jak bedziesz chcial miec 800W to kup sobie zelazko a nie czytaj to co pisze na membranach subow i obudowach wzmacniaczy.
Bo moj JBL GT4 ma napisane 1000W tylko nigdy nie mowie ze mam suba 1000W bo wiem ze tak naprawde to ma RMS 250W..
Nie bierz sobie tego do serca tylko smiac mi sie chce jak ludzie tak pisza...
  
 
W takim razie. Wybiorę najtańszy model Pionnera 3700MP

http://allegro.pl/show_item.php?item=82786913

Co o nim sądzicie ? Nie będzie przerywało przy odsłuchu CD lub MP3 na dziurach ?

Dziękuję za Wasze opinie.
  
 
Cytat:
2006-01-24 11:00:16, Michal83wr pisze:
Nie będzie przerywało przy odsłuchu CD lub MP3 na dziurach ? Dziękuję za Wasze opinie.



Zależy od prędkosci jazdy, głębokości dziury i jakości płyty. Nie można dać 100% gwarancji ze akurat ten model na pewno nie przeskoczy na dziurach.
Nowe odtwarzacze porządnych firm bardzo rzadko przeskakują, więc nie powinno być problemu.
  
 
Heh moim zdaniem to mógłbys za tą kase kupić używke Pionka 4700(a tak na marginesie to nowy kosztuje ok450) który jest fajny z wyglądu i funkcjonalny (wiem bo miałem) a coś takiego jak przerywanie to naprawde daj słowo nie napotkałem na taki kłopot jesli mowa o przeskakiwaniu spowodowanym dziórami bo inna sprawa to kiepsko nagrana płyta, która na postoju słabo odbiera a co dopiero podczas jazdy. To że Pionki na mp3 nie przerywają mogę udowodnic w ten sposób że przez 2 miesiące wakacji miałem założone sprężyny od mojego poprzedniego Forda RS Turbo i zamiast normalnych amorów założyłem od Renault Master dla niewtajemniczonych samochód dostawczy. Ruch koła góra dół wynosił ok 5cm. Samochód był tak twardy że odpadło lusterko wew. i wszystko zaczeło szwankowac ale nie radio i nawet przy największych drganiach nie przepuścił ani sec.
Pozdrowienia
  
 
Wiam ponownie.

Pozstanowiłem kupić Blaupunkt BRIGHTON MP35 :
http://www.caraudio24.de/autoradios/cd/brighton.htm

Z Pionnera zrezygnowałem z tego względu, że nie można do niego zainstalować kieszeni, a wyciąganie samego Panelu nic nie daje , bo radio zostaje w samochodzie i jest łatwym łupem dal złodzieja, który po sam panel pojdzie sobie w niedziele na giełdę

Potrzebuję radio firmowe z opcją kieszeni i nie pstrokate. Myślę , że ten Blaupunkt jest najlepszym wyborem w swojej cenie.
Jednak nie mogę go zlokalizować na Allegro ?

Czy ma ktoś do sprzedania takie radio - nowe ?


Pozdrawiam
Michał
  
 
Jak Car Audio to tylko Alpine i ewentualnie Clarion Nic innego! A jak kupujesz radio za 300 zł to panel jest wystarczajaca blokada przed złodziejem! Nie warto mu kombinowac z takim sprzetem! Co innego radio za 1000 zł!

Policz: Kradziez radia, ryzykowna jk by nie było! Kupno panela około 100 zł jak nic, sprzeda kradzione radyjko za ile jak legale sa po 300 zł?!?! Jak juz krasc to zeby zarobic pare stówek a nie jedną!
I pamietaj only Alpine!
  
 
Cytat:
2006-01-27 09:17:30, FAROW pisze:
A jak kupujesz radio za 300 zł to panel jest wystarczajaca blokada przed złodziejem! Nie warto mu kombinowac z takim sprzetem! Co innego radio za 1000 zł! Policz: Kradziez radia, ryzykowna jk by nie było! Kupno panela około 100 zł jak nic, sprzeda kradzione radyjko za ile jak legale sa po 300 zł?!?! Jak juz krasc to zeby zarobic pare stówek a nie jedną! I pamietaj only Alpine!



Jak panel jest zdjęty to złodziej nie wie czy w aucie jest sprzęt za 300 czy za 3000zł, więc nie ma co liczyć że to go powstrzyma.
  
 
Poza tym często liczą na to że panel jest w aucie - pod siedzeniem w schowku albo w drzwiach.