Radyjko kaseciak - Jakie wybrać?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
zastanawiam się nad zakupem jakiegoś radyjka kaseciaka
musi mieć 45 lub 50w, winda, ściągany panel, miękka mechanika, kontrole zmieniarki i wejście liniowe z tyłu obudowy

jaką firmę i jaki model byście polecali??
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Sheck dnia 2006-01-21 16:17:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: Shaq27 dnia 2006-02-05 22:37:00 ]
[ powód edycji: Zmiana tytułu wątku ]
  
 
Z takimi parametrami chyba nie bedzie az tak magicznie-tragicznie tanie, a jak juz nie bedzie takie tanie to czemu nie Cd . .
Wszystko rozchodzi sie o to ile masz gotowki . .


[ wiadomość edytowana przez: taxi dnia 2006-01-21 16:45:23 ]
  
 
a czy ja napisałem "tanie"
bo radyjka z Cd częściej wychodzą razem z szybą z samochodu
więc wolę zarzucić jakiegoś topowego kaseciaka i zmieniarkę do bagażnika
co do kasy to maks 400 za radyjko (myślę oczywiście o używanym )

[ wiadomość edytowana przez: Sheck dnia 2006-01-21 18:20:13 ]
  
 
Cytat:
2006-01-21 18:19:05, Sheck pisze:
a czy ja napisałem "tanie" bo radyjka z Cd częściej wychodzą razem z szybą z samochodu więc wolę zarzucić jakiegoś topowego kaseciaka i zmieniarkę do bagażnika co do kasy to maks 400 za radyjko (myślę oczywiście o używanym ) [ wiadomość edytowana przez: Sheck dnia 2006-01-21 18:20:13 ]


1. czy zlodziej zaglada doklanie i patrzy jakie masz radio . . pozatym jak zdejmiesz panel to az takiej wielkiej roznicy w nocy nie ma w tym czy radio na Cd czy na Kasete
2. nie zycze ci zeby ci buchneli radyjko , ale zebys sie nie zdziwil co do tego ze kaseciakow nie kradna
  
 
Ja nie twierdzę że nie kradną wogóle tylko że jest na nie mniejszy popyt i ceny też nie za duże
na wolumenie jak byłem ostatnio to prawie wogóle niebyło kaseciaków a jak wiadomo 90% sprzętu stamtąd niema legalnego pochodzenia

ale dalej ponawiam pytanie jaki model byście polecali??
  
 
no ale jak bedzie z winda, to panel wtedy zakrywa kieszen na kasetki, wiec z zewnatrz nie ma róznicy miedzy kaseta a cd ja ze swojej strony polecałbym pioneera


[ wiadomość edytowana przez: fryszard dnia 2006-01-22 07:59:43 ]
  
 
dlatego ma być ściągnay panelik
u ojca w Panasonicu z windą wyrażnie widać po ściągnięciu że to kasetka
myślałem o jakimś Clarionie lub Sony Blacku ale tam jest chyba nieściągany panel
  
 
Cooo??w 90% nikt nie wsiadzie do samochodu zeby wyjac tył kaseciaka!!(przynajmniej wGdansku)Shek masz dobry pomysł ze zmieniara w bagazniku sam mam zrobione tak samo.Radio-kaseciak(oczywiscie panel) sterujace zmieniarka i tubą ktora razem ze wzmacniaczem znajduje sie w bagazniku, glosniki z przodu wbudowane na miejsce seryjnych tylne schowane w pólke przykryta taka cwaniacka mata ktora wyglada jak polka bez glosnikow.Po co ci radio na 1 cd??Skoro mozesz miec np.6cd i kasete.Plecam radyjka ALPINE
  
 
zamich miał a może jeszcze ma całkiem ładne radyjko Ford 2006 RDS, możesz go zapytać.
Jedyni minus to trochę parametry niższe niż podałeś
  
 
Miałem już radyjko fordowskie fakt była to 2014 ale i tak nigdy więcej,
poza tym ten model fordziaka to ma nawet słabsze parametry niż to co teraz mam