Carina II CT 150 Maciass-a

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak na razie nie moge jeszcze wrzucic zdjec mojego malenstwa bo wciaz jest w remoncie ale za to pare fotek z trwajacych prac.






to jest troszke nie wyrazne miala byc reperaturka tylnego nadkola z czasem wysle lepsze zdjecie



  
 
Super - czekam z niecierpliwością na efekt końcowy
  
 
Zapowiada sie konkretnie . Jesli mozesz to napisz co jest konkretnie robione , ze zdjec domyslam sie, ze jest to remoncik spowodowany korozja ?
  
 
Duzo by wymieniac co jest do roboty ale miedzy innymi:
-wymiana obu progów
-wspawanie reperaturek tylnych błotników
-wymiana przednich błotników (prawdopodobnie obu)
-przy okazji zerwały sie zkorodowane perzewody hamulcowe i paliwowe wiec trzeba wymienić
-spawanie tylnej klapy bo ruda już sie za nią pomału brała
-wymiana pasków , rozrządu i pompy wspomagania
-chyba wszystko zobaczymy co wyjdzie w praniu.
  
 
powodzenia i szybkiego końca prac nad autkiem
  
 
W warsztacie powiedzieli mi ze wyrobia sie z robota do 2,3 lutego wiec moze jeszcze zdaze pojawic sie w szczecinie a wtedy jesli Misiek zdazy ze swoja moze razem pojawimy sie na jakims spocie.

3majcie kciuki.
  
 
Tak trzymaj, nie daj Cari umrzeć
  
 
Oto kolejna porcja fotek z warsztatu.



tu juz naspawany nowy próg i pospawany dół drzwi kierowcy



reperaturka tylnego błotnika tym razem wyraźniejsza



drzwi jakie są każdy widzi
  
 
A kolorek bedziesz zmienial? czy oryginal bedzie
  
 
Kolorek raczej pozostawie taki sam bo bardzo mi sie podoba zreszta jest to kolor z palety Lexusa i nawet kultowe AE 86 jeżdżą w takich kolorkach



  
 
Witaj ! Mam ten sam rocznik i robiłem dokładnie to samo a nawet więcej z blacharki.
Na tą wiosne znowu planuje jakis remoncik bo niestety niedawno robione progi juz zarzdzewiały dzieki naszym wspaniałym blacharzom fachowcom . Generalnie to sypie się też podłoga z przodu (miałem wspawane dwie łaty) i tył samochodu - mocowanie MacPersona radze też sprawdzić.
Generalnie nie wiem tez jak dokładnie jest z ramą samochodu bo to ona trzyma cały pojazd do kupy i trzeba by ja dokładnie zbadać jaki jest stan. Progi i reparaturki to podobno tylko "kosmetyka" warto by sprawdzić blacharke znacznie głębiej.
W każdym bądź razie rdza to największa uciążliwość w tym samochodzie, a nie konserwowana odbija się na użytkowniku.
  
 
Rama ?? Nie jest to konstrukcja samonosna ?
  
 
Cztery dni nie widziałem mojego maleństwa.Jutro rano jade do warsztatu więc wrzuce kolejną porcję fotek.A jak na razie urodziny wciąż trwają
  
 
Byłęm dziś w warsztacie, no i samochód już prawie wyspawany jeszcze tylko szpachlowanie, malowanie wymana pasków, mają 4 dni wiec nie wiem czy zdaza.....wszystko wyjdzie w praniu.
  
 
Cytat:
2006-01-27 15:21:09, CzapCzap pisze:
Rama ?? Nie jest to konstrukcja samonosna ?



Samonośna oczywiście I jeszcze skośnooka, JT1 i te sprawy

Niezła sprawa z tymi programi u Maciassa...
Niestety Maciass nie zdażył się pochwalic jaki jest efekt końcowy. Nie zdążył mi tez podać pewnych wymiarów o które prosiłem (pozdrawiam Maćka )

A jeśli chodzi o kolorek to od początku namawiałem żeby został oryginał. Niesamowity kolor.

Pozdrawiam (teraz wszystkich)
  
 
Oto pare swiezych fotek nie jest tego za duzo ale nie mam odpowiedniego aparatu








pozdrawiam.
  
 
o kurcze ale się błyszczy super! Już wszystko skonczone??
  
 
zamskuj te głosniki z tyłu lepiej bedzie to wygladac jak ukryjesz pod tapicerką ..umnie by odrazy wyjęli mi na osiedlu hehe
  
 
Suuuuuuperroowooo

To mi się podoba. Czekam aż będę mógł ją zobaczć na żywo
Ale sie błyszczy no I ten chromik na czarnym tak dobrze widać
A jak skomentowała to rodzinka(tata) ? To sie musi podobać
  
 
Piekne auto