Damskie koszulki i bielizna

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że "stringowy" wątek zrobił się bardzo...hmmm... spamerski (delikatnie rzecz ujmując) - wyjeżdża z "Gadżetów" na WA.

W tym wątku proszę składać zamówienia na ewentualne koszulki i bokserki tudzież stringi - rozmiar i ilość sztuk.

Tutaj bielizna

Tutaj koszulki

Niestety, wybór kolorów dość ograniczony.

Miło by było, gdyby znalazł się koordynator całej akcji, coby przeprowadzić wszystko sprawnie i szybko.

Spam będzie mocno piętnowany.

  
 
Minia to ja poprosze czarne bokserki rozmiar S lub M.Może raczej M niech będzie na wszelki wypadek a z koszulek to też czarna do kompletu rozmiar S
  
 
Minia i co z tymi zamówieniami?Bo widze że oprócz mnie to nik nie zamawia...Co jest?
  
 
Mnie się wydaje że te koszulki i bielizna to strasznie drogie są...
  
 
Cytat:
2006-02-08 14:37:44, Paja pisze:
Mnie się wydaje że te koszulki i bielizna to strasznie drogie są...



czy ja wiem czy takie drogie?Moze nie tanie ale i nie drogie chyba..
  
 
Dziewczęta, chciałyście koszulki i bieliznę. Powstał na ten temat wątek-gigant, w którym to (między innymi) użalacie się, że nikt nie chce Wam takowych gadżecików zrobić. Sprodukowałam wątek "zapisowy" i poza Vickyy żadna z Was nic nie zamówiła. Wiem, że może drogo, ale od tego jest Sieć, żeby sobie pogrzebać i znaleźć taniej, a nie czekać, aż ktoś do rączek włoży gotowe.

Ech...
  
 
Brawo Minia ja sie postaram czegoś poszukać na necie tańszego...
  
 
Pracuję w firmie która oprócz tego, że szyje t-shirty, bluzy polarowe itp, robimy własne transfery i nadruki.

Znajdzcie jakiąś bieliznę, moge kupić podobną w Łodzi a nadruki wykonać u siebie. Nie będzie to nas kosztowało nic oprócz majtek.

Juz kiedyś informowałam, że mam takie mozliwości, niestety przeszło bez echa. A tego typu odzież kulubową moge mieć za naprawdę czasem fajną kasę.

  
 
Ola super to szukamy szybciutko majteczek;P i koszulek oczywiście...
  
 
A moze takie kompleciki?Chyba nie drogie jak na komplety..Klik albo KLIK
  
 
pierwsze ładne ale szkoda że nie w jednym kolorze.. drugie też ładne tylko ta siateczka z boku moze być wątpliwej jakości i może pęknąc.. no ale nie ja to będe nosił
  
 
Cytat:
2006-02-11 18:36:49, VinCe pisze:
pierwsze ładne ale szkoda że nie w jednym kolorze.. drugie też ładne tylko ta siateczka z boku moze być wątpliwej jakości i może pęknąc.. no ale nie ja to będe nosił



dobrana do odpowiednich rozmiarów raczej nie pęknie a kolorów można jeszcze oszukać narazie tylko takie znalazłam
  
 
Cytat:
2006-02-11 18:48:30, Vicckyy pisze:
dobrana do odpowiednich rozmiarów raczej nie pęknie a kolorów można jeszcze oszukać narazie tylko takie znalazłam


ja się nie znam ale wiem że znajdziesz coś odpowiedniego i dobrego
  
 
mogą być jeszcze takie ale nie wiem czy FEFK-ówkom sie spodoba SeXy
  
 
Cytat:
2006-02-11 18:54:40, Vicckyy pisze:
mogą być jeszcze takie ale nie wiem czy FEFK-ówkom sie spodoba SeXy


ale na takich nie zrobi cię nadruku dobrze..
  
 
Może być też coś w tym stylu klik mi się podoba...
  
 
i co Wy dziewczyny na to?
  
 
klik
  
 
No mi sie to też podobało tylko nie wiem co dziewczyny na to...Lady Ty jesteś chętna?Bo narazie ja sama jak widze jestem...
  
 
hmmm... no nie wiem... mi szaleństwo na klubowe gadżety już troszkę przeszło hihi... ale początki były podobne do Twoich... smycz, lepka na szybę... a tak na marginesie ... to mi się też podoba cukiereczek