Jak przerobic przód w mk IV??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem jak uzyskac dobry dżwiek z przodów??Bo tam jest sam plastik,wymienilem tam glosniczki na 13` Blaupunkta poprawa jest bo musiala byc ale nic rewelacyjnego sie nie dzieje.
  
 
Chcialem sie doradzic bo te glosniczki w tej obudowie graja tak jak by ktos czymal w reku,tak mozna w skrocie opisac ten dzwiek,graja glosniej i tyle,basu zero,moze jak zamowie odpowiednia obudowe z mdf u stolarza to pomoze??Narazie mam wlaczony wzmocnienie przedniej sceny dźwiękowej w moim pionku
  
 
Cytat:
2006-02-11 12:02:01, skodaa pisze:
graja glosniej i tyle,basu zero,


Moze zle podlaczyles glosniki ?? zamieniles + z - . . . glosnik wychyla ci sie teraz w nie ta strone co potrzeba . . .
  
 
montaz przeprowadzilem a Adiuo Crar w Myslowicach,kolo powiedzial ze nic lespzego z tej obudowy bez przerubki nie wycisne

[ wiadomość edytowana przez: skodaa dnia 2006-02-11 12:06:13 ]
  
 
tez mam mkIV i z przodu dalem 16.5cm GMS`a 2600 + tweetery na zwrotnicach oczywiscie gra calkiem calkiem tylko w srodku musze jakies jeszcze wygluszenie zastosowac np ze styropianu, ale to jak bedzie cieplej...
  
 
a przerabiales cos obudowe bo to sma plastik bylo tam keidys wygluszenie org z gapki ale wywalilem bo bylo czymalo wilgoc