Silnik Lady w przekrojach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niezłe zdjęcia mozna pooglądac na wegierskiej stronie www. celtia.hu/ladaklub . Sa tam zdjecia silnika z wykrojonymi fragmentami bloku. Widac wszystko jak na dłoni POLECAM www.celtia.hu/ladaklub/muszaki/musz_motor_valto_metszet.html
 
 
Super strona.
  
 
Niezłe Właśnie tego szukałem Dzięki
  
 
Juz sobie ściągnąłem na HDD !!!
  
 
Zarąbiste zdjęcia!!!
  
 
Dla tych co nie znają tej węgierskiej(najlepszej na świecie - oprócz naszej)))strony o ładach -Proponuje nie zwracac uwagi na jezyk wegierski(chyba,ze ktoś zna) i zagłebis sie wnią klikając po porstu na co popadnie.Warto - jest tam niesamowita kopalnia zdjęć , przeróbek, opisów. Dostęna jest wersja po angielsku , ale mocno skrócona. przypominam,ze członkowie tego klubu bedą gościc na naszym zlocie))
Paweł
 
 
Będą gościć jeśli promile we krwi pozwolą nam na dojechanie do Sulejowa w sobotę po piatkowym zwiedzaniu Krakowa) a raczej jego Pubów
 
 

To panowie w tych pubach bezalkoholowe pijcie,a w sobotę dacie dwa razy mocniejeszą dawkę
Na kacu rzeczywiscie troche niebardzo,zwłaszcza ze alkomat moze wykryc co nieco.Z tego co wiem to glukoza neutralizuje alkohol,dlatego ja zawsze mam przygotowane kilka batoników,zeby skonsumowac jak wstanę i 2 litrowa wode mineralną,a jeżeli to jest niedziela to z reguły zimnego browara w lodówce Jeżeli po wódce,to trzeba witaminy C łyknąc,bo wypłukuje ja z organizmu.
Zresztą co ja będe pisał o metodach,przecież tu same doświadczone osoby w tym temacie
Pzdr Grzesiek
  
 
My to jesteśmy zaprawieni w boju(wiadomo- polak moze wypić mniej tylko od rosjanina) , ale wegrzy maja raczej inne zwyczaje....naszczęscie))
 
 
Grzesiu taka mala wskazoweczka - wypij 1L wody przed snem po piciu))