Z zamiarem wygłuszenia drzwi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poczytałem archiwum, zakupiłem matę bitumiczną z folią aluminiową 22x1000cm (74zł w OBI) i mam dylemat czy okleja drzwi przednie (3-D) tylko od zewnątrz (zaklejając wszystkie dziury oprócz tych do odprowadzania wody) czy użerac się i prubowac przykleic tą matę w środku (takie rady znalazłem) bo mówiąc szczerze wcale mi się nie uśmiecha taka dłubanina.
  
 
Cytat:
2006-02-16 00:00:46, typxx pisze:
Poczytałem archiwum, zakupiłem matę bitumiczną z folią aluminiową 22x1000cm (74zł w OBI) i mam dylemat czy okleja drzwi przednie (3-D) tylko od zewnątrz (zaklejając wszystkie dziury oprócz tych do odprowadzania wody) czy użerac się i prubowac przykleic tą matę w środku (takie rady znalazłem) bo mówiąc szczerze wcale mi się nie uśmiecha taka dłubanina.



co masz na mysli mowiac z zewnatrz i wewnatrz??
Wg mnie zdejmujesz tapicerke i wtedy oklejasz.
  
 
@ Seba - chodzi o wyklejanie trzech płaszczyzn drzwiach.
Powinno się wyklejać wszystkie trzy czyli dwie wewnątrz drzwi i jedną na zewnątrz zaraz pod tapicerką.


@ Typxx - Jeśli Ci się nie uśmiecha to wyklej tylko dwie z nich, w końcu to Twoje auto.
  
 
Cytat:
2006-02-16 07:28:29, Raven pisze:
Powinno się wyklejać wszystkie trzy czyli dwie wewnątrz drzwi i jedną na zewnątrz zaraz pod tapicerką.



Dokładnie tak jak już napisał Raven a co zrobisz Twój wybór!
  
 
Czm można najlepiej wytłumić, maty czy czymś innym i co jest najleprze poprosze o jakieś linki.
  
 
Mam na mysli Maty lub cos takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=87070982 albo cos co jest lepze od obu probuktów.